Üye Listesi

Sıra
No
İl İlçe Temsil Edecek Kuruluş Temsilcinin
Adı Soyadı
Ünvanı 
1 Edirne Merkez Balkan İş Dünyası Dayanışma Derneği Beytullah BAYKAL Yönetim
Kurulu
Başkan Yrd.
2 Edirne Merkez Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Tuncay AYTIN Yönetim
Kurulu
Başkanı
3 Edirne Merkez Edirne Belediyesi Hakan İNCİ Belediye
Meclis
Üyesi
4 Edirne Merkez Edirne Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Engin BİŞAR İl Müdürü
5 Edirne Merkez Edirne DSİ 11. Bölge Müdürlüğü Bahattin YILMAZ Şube
Müdürü
6 Edirne Merkez Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Emin İNAĞ Yönetim
Kurulu
Başkanı
7 Edirne Merkez Edirne Genç İşadamları Derneği Kemal KILIÇ Yönetim
Kurulu
Başkan Yrd.
8 Edirne Merkez Edirne İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürüğü Bilgin YILMAZ İl Müdür Yrd. V.
9 Edirne Merkez Edirne İl Özel İdaresi Alaaddin UĞUR Genel Sekreter Yrd.
10 Edirne Merkez Edirne İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü Murat Hakan KIRKIZ İl Müdürü V.
11 Edirne Merkez Edirne Köy Kalkınma Kooperatifleri Birliği Ahmet ERKEN Yönetim
Kurulu
Başkanı
12 Edirne Merkez Edirne Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Ahmet HACIOĞLU İl Müdürü Vekili
13 Edirne Süloğlu Edirne Organize Sanayi Bölgesi Müjgan ÇORBACI Müdür
14 Edirne Merkez Edirne Sanayicileri ve İşadamları Derneği İsmet AÇIKGÖZ Yönetim
Kurulu
Başkanı
15 Edirne Merkez Edirne Ticaret Borsası Özay ÖZTÜRK Yönetim
Kurulu
Başkanı
16 Edirne Merkez Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Ahmet ÖZALP Yönetim
Kurulu Üyesi
17 Edirne Merkez Edirne Ziraat Odası Cengiz YORULMAZ Yönetim
Kurulu
Başkanı
18 Edirne Enez Enez Kaymakamlığı İhsan AYRANCI Enez
Kaymakam Vekili
19 Edirne Havsa Havsa Belediye Başkanlığı Oğuz TEKİN Belediye
Başkanı
20 Edirne Havsa Havsa Ziraat Odası Muammer ŞİMŞEK Yönetim
Kurulu
Başkanı
21 Edirne İpsala İpsala Ziraat Odası Hüseyin DARCAN Yönetim
Kurulu
Başkanı
22 Edirne Keşan Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Mustafa HELVACIOĞLU Yönetim
Kurulu
Başkanı
23 Edirne Meriç Meriç Ziraat Odası Sadettin ULUÇAY Yönetim
Kurulu
Başkanı
24 Edirne Havsa Trakya Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği Suat ÖZTÜRK Yönetim
Kurulu
Başkanı
25 Edirne Uzunköprü Trakya Kalkınma Derneği Serdar MANGA Yönetim
Kurulu
Başkan Yrd.
26 Edirne Merkez Trakya Üniversitesi Prof.Dr. Hüseyin SARIOĞLU Rektör
Yardımcısı
27 Edirne Uzunköprü Uzunköprü Belediyesi Enis İŞBİLEN Belediye
Başkanı
28 Edirne Uzunköprü Uzunköprü Çeltikçiler Birliği Ali ÖNER Yönetim
Kurulu
Başkan Yrd.
29 Edirne Uzunköprü Uzunköprü Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Hasan YILMAZ Yönetim
Kurulu
Başkanı
30 Edirne Uzunköprü Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Ercan İHTİYAR Yönetim
Kurulu
Başkanı
31 Kırklareli Babaeski Babaeski Belediyesi Basri GÜLEÇ Belediye Başkan
Yardımcısı
32 Kırklareli Babaeski Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Sebahattin ÖNER Yönetim
Kurulu
Başkanı
33 Kırklareli Demirköy Demirköy Kaymakamlığı Musa AYDEMİR Demirköy
Kaymakamı
34 Kırklareli Merkez Kırklareli Arı Yetiştiricileri Birliği Rıdvan ULUS Yönetim Kurulu
Başkan Yrd.
35 Kırklareli Merkez Kırklareli Belediyesi Aydemir CAN Belediye
Başkan Yrd.
36 Kırklareli Merkez Kırklareli Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Hüseyin Yalçın KOCA İl Müdür Vekili
37 Kırklareli Merkez Kırklareli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Selda BİLGİN İl Müdür Yrd.
38 Kırklareli Babaeski Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Türkay TOPAL Yönetim Kurulu
Üyesi
39 Kırklareli Merkez Kırklareli Istranca Eğitim Sağlık Kültür ve Dayanışma Derneği Bünyamin ÇETİN Yönetim
Kurulu
Başkanı
40 Kırklareli Merkez Kırklareli İl Özel İdaresi Ziya ESER Genel Sekreter
41 Kırklareli Merkez Kırklareli İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü Mesut ÖZENEN İl Müdürü
42 Kırklareli Merkez Kırklareli İnsani Değerleri Yaşatma Derneği (KİDYAD) Hüseyin KASAP Yönetim
Kurulu
Başkanı
43 Kırklareli Merkez Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi  Gültekin HADİ Müdür V.
44 Kırklareli Merkez Hayvancılık Kooperatifleri Kırklareli Bölge Birliği Salih AKKOÇ Yönetim
Kurulu
Başkanı
45 Kırklareli Merkez Kırklareli Ticaret Borsası Turhan ALTINTEL Yönetim
Kurulu
Başkanı
46 Kırklareli Merkez Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Mehmet İKİZLERLİ Yönetim Kurulu
Başkan Yrd.
47 Kırklareli Merkez Kırklareli Üniversitesi Prof.Dr. Mustafa AYKAÇ Kırklareli Üniversitesi
Rektör
48 Kırklareli Merkez Kırklareli Ziraat Odası  Ekrem ŞAYLAN Yönetim
Kurulu
Başkanı
49 Kırklareli Kofçaz Kofçaz Belediyesi Nuri ÇALIŞKAN Belediye
Başkanı
50 Kırklareli Lüleburgaz Lüleburgaz  Sanayici ve İşadamları Derneği Ahmet Azmi MUTLU Yönetim
Kurulu
Başkanı
51 Kırklareli Lüleburgaz Lüleburgaz Belediyesi Emin HALEBAK Belediye
Başkanı
52 Kırklareli Lüleburgaz Lüleburgaz İş Adamları Derneği Şaban CANAZ Genel
Sekreter
53 Kırklareli Lüleburgaz Lüleburgaz Kaymakamlığı Cemalettin YILMAZ Lüleburgaz
Kaymakamı
54 Kırklareli Lüleburgaz Lüleburgaz Ticaret Borsası Muharrem TABAK Yönetim Kurulu
Başkan Yrd.
55 Kırklareli Lüleburgaz Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Ahmet Ergin OKANDENİZ Yönetim
Kurulu
Başkanı
56 Kırklareli Merkez Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Ali DERMENCİ Yönetim
Kurulu
Başkanı
57 Kırklareli Pınarhisar Pınarhisar Kaymakamlığı Cemal DEMİRYÜREK Pınarhisar
Kaymakamı
58 Kırklareli Merkez Trakyalı Yöneticiler ve İşadamları Derneği Fevziye ALTIPARMAK Yönetim
Kurulu
Başkanı
59 Kırklareli Vize Vize Belediyesi Selçuk YILMAZ Belediye
Başkanı
60 Tekirdağ Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi Müdürlüğü Eyyüp DAŞKIN Bölge Müdürü
61 Tekirdağ Çerkezköy Çerkezköy Belediyesi Gökhan İNCE Belediye
Başkan
Yardımcısı 
62 Tekirdağ Merkez Batı Marmara Gümrük Bölge Müdürlüğü Muharrem MURAT Bölge
Müdür V.
63 Tekirdağ Çerkezköy Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mehmet ÖZDOĞAN Bölge
Müdürü
64 Tekirdağ Hayrabolu Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası Fehmi ALTAYOĞLU Yönetim
Kurulu
Başkanı
65 Tekirdağ Çerkezköy Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Süleyman KOZUVA Yönetim
Kurulu
Başkanı
66 Tekirdağ Çorlu Çorlu Belediyesi Ünal BAYSAN Belediye
Başkanı
67 Tekirdağ Çorlu Çorlu Deri Sanayicileri Derneği Mahmut BAKIR Yönetim
Kurulu Üyesi
68 Tekirdağ Çorlu Çorlu İşadamları ve Sanayiciler Derneği
(Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği)
Emrihan AYDIN Yönetim Kurulu
Başkanı
69 Tekirdağ Çorlu Çorlu Kaymakamlığı Hulusi DOĞAN Çorlu Kaymakamı
70 Tekirdağ Çorlu Çorlu Ticaret Borsası Yüksel ERTAN Yönetim
Kurulu
Başkanı
71 Tekirdağ Hayrabolu Hayrabolu Belediyesi Hasan İRTEM Belediye Başkanı
72 Tekirdağ Merkez KOSGEB Tekirdağ Müdürlüğü Tolga ERKAN İl Müdürü
73 Tekirdağ Malkara Köy-Koop. Tekirdağ Birliği (S.S. Köy Kalkınma ve Diğer Tar.
Amaçlı Kooperatif Birlikleri Tekirdağ Birliği) 
Ramazan DEMİRKIRAN Yönetim
Kurulu
Başkanı
74 Tekirdağ Malkara Malkara Ziraat Odası  Saim ÖZDEN Yönetim
Kurulu
Başkanı
75 Tekirdağ Çorlu Marmara Bölgesi Un Sanayicileri Derneği Nilay DALLI Genel Sekreter
76 Tekirdağ Muratlı Muratlı Kaymakamlığı Mahmut HERSANLIOĞLU Muratlı
Kaymakamı
77 Tekirdağ Marmaraereğlisi Marmara Ereğlisi Kaymakamlığı Adil KARATAŞ Marmaraereğlisi
Kaymakamı
78 Tekirdağ Merkez Namık Kemal Üniversitesi Prof.Dr. Şefik KURULTAY Rektör
Yardımcısı
79 Tekirdağ Merkez Tekirdağ Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği Kasım ÖZADALI Yönetim
Kurulu
Başkanı
80 Tekirdağ Merkez Tekirdağ Belediyesi Mehmet ÖZEN Belediye Başkan
Yardımcısı
81 Tekirdağ Merkez Tekirdağ Bilim,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Fahrettin AKÇAL İl Müdürü
82 Tekirdağ Merkez Tekirdağ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Ömer ALBAYRAK İl Müdürü
83 Tekirdağ Merkez Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Murat KOCAMAN Birlik Müdürü
84 Tekirdağ Merkez Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Sami KAYIN Yönetim
Kurulu
Başkanı
85 Tekirdağ Merkez Tekirdağ Genç Yönetici ve İşadamları Derneği Taner KARAOĞLU Yönetim
Kurulu
Başkanı
86 Tekirdağ Merkez Tekirdağ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Recep EROL İl Müdürü
87 Tekirdağ Merkez Tekirdağ İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Serkan ALKAN İl Müdür Yrd.
88 Tekirdağ Merkez Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Mehmet ALTAŞ İl Müdürü
89 Tekirdağ Merkez Tekirdağ İl Özel İdaresi Ahmet BAŞAR İl Genel
Sekreter Yrd.
90 Tekirdağ Merkez Tekirdağ İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü Mahmut ÇELİK İl Müdürü
91 Tekirdağ Merkez Tekirdağ Ticaret Borsası Osman SARI Yönetim
Kurulu
Başkanı
92 Tekirdağ Merkez Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Mustafa ÖZDEN Meclis Başkanı
93 Tekirdağ Merkez Tekirdağ Ziraat Odası Şerif BAYKUT Yönetim Kurulu
Başkan V.
94 Tekirdağ Merkez Trakya Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi Fatih YALDIZ Genel
Müdür
95 Tekirdağ Merkez Trakya Gazeteciler Birliği Derneği Naci AKYAZI Yönetim
Kurulu
Başkanı
96 Tekirdağ Çorlu Trakya Sanayici ve İşadamları Derneği Doğan ÜNAL Yönetim
Kurulu
Başkanı
97 Tekirdağ Merkez Namık Kemal Derneği Mehmet Saim SEREZ Genel
Sekreter
98 Tekirdağ Merkez Türkiye İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü Sergün GEREKLİ Şef
99 Tekirdağ Merkez Türkiye Sakatlar Derneği Tekirdağ Şubesi Emine GÜVENCİN MIZRAK Yönetim
Kurulu
Başkanı
100 Tekirdağ Çorlu Velimeşe İSO Bölgesi Şakir SÖNMEZ Yönetim
Kurulu
Başkan Vekili
  Yükleniyor...