Uzunköprü Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Mülakat Sonuçları

Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2015 | Toplam Okunma: 2103

Trakya Kalkınma Ajansı ve KOSGEB işbirliği ile 27 Nisan – 7 Mayıs 2015 döneminde gerçekleştirilecek olan Uzunköprü Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılması uygun görülen girişimci adaylarının isimleri aşağıda belirtilmiştir. 

Eğitim programı 27 Nisan 2015 Pazartesi günü saat 09.00’da Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda başlayacaktır. Eğitimin ilk gününe katılım zorunlu olup, katılım göstermeyenlerin yerine yedek adaylar eğitime dahil edilecektir. Katılımcılara ve kamuoyuna önemle duyurulur.

 

Asıl Liste:

1.ALİ ÇAKMAK

2.ÖSKAN TUFAN

3.ESMİHAN SELVİ

4.SACİDE AKÇAALAN

5.FERHAT TÖZÜNLER

6.ZEYNEP BİLGİÇ

7.RECEP GÜRKAN TÜFEKÇİ

8.PINAR GÜDER

9.ÜLKÜ TAŞKIR

10.RAMAZAN CÖMERT

11.TOLGA ÇAKMAK

12.SÜLEYMAN ÇAKMAK

13.SERPİL TAŞKIR

14.GÜLER SUCU

15.ÖZGÜR ÖZYILMAZ

16.HAYRETTİN GEZEK

17.SULTAN DEMİRKIRAN

18.AHMET SEMİH ÇAKMAK

19.ÜMİT ÖZYAVUZ

20.SERKAN KURU

21.SAMET ÇAKMAK

22.AHMET AKBUNAR

23.BERRAK GÜLKIRAN ÇULHA

24.ARZU ŞENTÜRKLER

25.TÜMER KURT

26.MERYEM AYDINLI

27.MEDİHA PASTIRMACIOĞLU

28.SEVİL ÖZER

29.GÜLÇİN KÖSE

30.FÜSUN TURP

 

Yedekler:

1.ALİYE TANDOĞAN

2.ÖZKAN ÇAKMAK

DİĞER DUYURULAR

T.C. SERHAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI8 Mart 2018Serhat Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, TRA2 Bölgesinin; Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinin kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinç ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmayan 5 Uzman alımı gerçekleştirecektir. T.C. ZAFER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI 8 Mart 2018T.C. Zafer Kalkınma Ajansı, 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; 4 (dört) Uzman Personel ve 1 (bir) İç Denetçi alımı yapacaktır. TRAKYA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM SÖZLÜ YARIŞMA SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLAR VE SINAV TARİHLERİ14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 6 uzman personel ve 1 iç denetçi istihdam edilmek üzere yapılacak olan sözlü yarışma sınavına katılmaya hak kazananlar ilanda belirtilen başvuru şartları olan KPSS puanı, YDS/E-YDS/KPDS/ÜDS veya eşdeğer dil puanı, tecrübe yılı ve alanı gibi temel kriterler değerlendirilerek belirlenmiş bulunmaktadır. 2018 Yılı Mali Destek Programları Son Başvuru Tarihi Değişikliği14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 2018 yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında ilan edilen İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programının son başvuru tarihleri değişmiştir. BASIN DUYURUSU10 Ocak 2018Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde Tekirdağ ili mesleki ve teknik okullarında eğitim gören öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yönelmelerini sağlamak ve öğrencileri teşvik etmek amacıyla “Bir Fikrim Var” proje yarışması düzenlenecektir.
  Yükleniyor...