Uzunköprü Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Mülakat Sonuçları

Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2015 | Toplam Okunma: 1893

Trakya Kalkınma Ajansı ve KOSGEB işbirliği ile 27 Nisan – 7 Mayıs 2015 döneminde gerçekleştirilecek olan Uzunköprü Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılması uygun görülen girişimci adaylarının isimleri aşağıda belirtilmiştir. 

Eğitim programı 27 Nisan 2015 Pazartesi günü saat 09.00’da Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda başlayacaktır. Eğitimin ilk gününe katılım zorunlu olup, katılım göstermeyenlerin yerine yedek adaylar eğitime dahil edilecektir. Katılımcılara ve kamuoyuna önemle duyurulur.

 

Asıl Liste:

1.ALİ ÇAKMAK

2.ÖSKAN TUFAN

3.ESMİHAN SELVİ

4.SACİDE AKÇAALAN

5.FERHAT TÖZÜNLER

6.ZEYNEP BİLGİÇ

7.RECEP GÜRKAN TÜFEKÇİ

8.PINAR GÜDER

9.ÜLKÜ TAŞKIR

10.RAMAZAN CÖMERT

11.TOLGA ÇAKMAK

12.SÜLEYMAN ÇAKMAK

13.SERPİL TAŞKIR

14.GÜLER SUCU

15.ÖZGÜR ÖZYILMAZ

16.HAYRETTİN GEZEK

17.SULTAN DEMİRKIRAN

18.AHMET SEMİH ÇAKMAK

19.ÜMİT ÖZYAVUZ

20.SERKAN KURU

21.SAMET ÇAKMAK

22.AHMET AKBUNAR

23.BERRAK GÜLKIRAN ÇULHA

24.ARZU ŞENTÜRKLER

25.TÜMER KURT

26.MERYEM AYDINLI

27.MEDİHA PASTIRMACIOĞLU

28.SEVİL ÖZER

29.GÜLÇİN KÖSE

30.FÜSUN TURP

 

Yedekler:

1.ALİYE TANDOĞAN

2.ÖZKAN ÇAKMAK

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...