Malatya Oryantasyon Eğitimi

Malatya Oryantasyon Eğitimi
Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2010 | Toplam Okunma:
23-26 Mart 2010 tarihlerinde gerçekleşen mülakat sınavı sonrasında göreve başlayan uzman personelimiz 10-14 Mayıs 2010 tarihleri arasında Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı tarafından Malatya’da düzenlenen meslek oryantasyon eğitimine katıldılar.

23-26 Mart 2010 tarihlerinde gerçekleşen mülakat sınavı sonrasında göreve başlayan uzman personelimiz 10-14 Mayıs 2010 tarihleri arasında Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı tarafından Malatya’da düzenlenen meslek oryantasyon eğitimine katıldılar.

4449 sayılı kanun çerçevesinde Türkiye genelinde kurulan 26 Kalkınma Ajansından biri olan Trakya Kalkınma Ajansı’nın, ilk personel alımı 23–26 Mart 2010 tarihleri arasındaki mülakat sınavı sonrasında gerçekleşmiştir. Ajansta göreve başlayan 15 uzman personelimiz Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı eşgüdümünde 10-14 Mayıs 2010 tarihleri arasında Malatya’da gerçekleşen meslek oryantasyon eğitimine katıldılar. Ajansımız uzman personelinin Fırat, Doğu Akdeniz ve Serhat Kalkınma Ajansları personeli ile birlikte aldıkları eğitim, Kalkınma Ajansları Kuruluş Süreçleri ve Kanunu, Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ve Bölge Planlama Yaklaşım ve Süreçleri üzerinde yoğunlaşmıştır. DPT Müsteşarlığı tarafından organize edilen bu tarz eğitimlerin ileriki tarihlerde de devam etmesi bekleniyor.

FOTOĞRAFLAR

Malatya Oryantasyon EğitimiMalatya Oryantasyon Eğitimi

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...