2015 Yılı Mali Destek Programlarında İlk Sözleşme Kırklareli OSB Tarafından İmzalandı

2015 Yılı Mali Destek Programlarında İlk Sözleşme Kırklareli OSB Tarafından İmzalandı
Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2015 | Toplam Okunma: 1400
Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Mali Destek Programları kapsamında ilk sözleşme Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi yetkilileri tarafından imzalandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin şunları söyledi: “2015 Yılı Mali Destek Programları kapsamında ilk sözleşmemizi bugün imza altına almış bulunuyoruz. Bu yıl hibe almaya hak kazanan tüm projelerin başarılı bir şekilde tamamlanmasını ve Bölgemiz için hayırlı olmasını diliyorum.”

2015 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi tarafından hazırlanan “Kırklareli OSB Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisi” isimli projenin amaçları arasında Ergene havzasında kirletici faktörlerin kontrol altına alınarak, sağlıklı yaşam koşullarının oluşturulması ile çevresel sürdürülebilirliğin sağlanması ve sanayi altyapı yatırımlarıyla bölgenin sosyo-ekonomik yaşam seviyesi ve imkanlarının artırılması yer alıyor.

Trakya Kalkınma Ajansı’nın yaklaşık 602 TL’lik bir destek sağlayacağı projenin toplam bütçesi 1.407.000 TL. Projenin 15 ayda tamamlanması planlanıyor.

  Yükleniyor...