2015 Yılı Mali Destek Programlarında İlk Sözleşme Kırklareli OSB Tarafından İmzalandı

2015 Yılı Mali Destek Programlarında İlk Sözleşme Kırklareli OSB Tarafından İmzalandı
Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2015 | Toplam Okunma: 1478
Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Mali Destek Programları kapsamında ilk sözleşme Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi yetkilileri tarafından imzalandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin şunları söyledi: “2015 Yılı Mali Destek Programları kapsamında ilk sözleşmemizi bugün imza altına almış bulunuyoruz. Bu yıl hibe almaya hak kazanan tüm projelerin başarılı bir şekilde tamamlanmasını ve Bölgemiz için hayırlı olmasını diliyorum.”

2015 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi tarafından hazırlanan “Kırklareli OSB Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisi” isimli projenin amaçları arasında Ergene havzasında kirletici faktörlerin kontrol altına alınarak, sağlıklı yaşam koşullarının oluşturulması ile çevresel sürdürülebilirliğin sağlanması ve sanayi altyapı yatırımlarıyla bölgenin sosyo-ekonomik yaşam seviyesi ve imkanlarının artırılması yer alıyor.

Trakya Kalkınma Ajansı’nın yaklaşık 602 TL’lik bir destek sağlayacağı projenin toplam bütçesi 1.407.000 TL. Projenin 15 ayda tamamlanması planlanıyor.

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...