Trakya Kalkınma Ajansı’nın Desteğiyle Vize Haliçi Bölgesi Canlanacak

Trakya Kalkınma Ajansı’nın Desteğiyle Vize Haliçi Bölgesi Canlanacak
Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2015 | Toplam Okunma: 1651
Vize Belediyesi’nin ‘’Vize’nin Cazibe Merkezi Yerel Pazar Projesinin Hayata Geçirilmesi ile Haliçi Bölgesinin İyileştirilmesi’’ projesinin sözleşmesi imzalandı.

Sözleşme imza töreninde Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Vize Belediye Başkanı Sedat Balkı hazır bulundu. Proje ile yerel ürün kültürünün gelişimi için ilçe merkezinde bir kültürel cazibe merkezi oluşturulması; çevre düzenlemeleri ve Haliçi Bölgesi’nin iyileştirilmesiyle halkın yaşam kalitesinin artırılması hedefleniyor.

15 ay sürecek projenin toplam bütçesinin %65’i TRAKYAKA tarafından karşılanacak.

DİĞER HABERLER

Mahmut Şahin :”Sera Projesi Tekirdağ Çiftçisine Yeni Ufuklar Açacak” 25 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2016 Mali Destek Programları kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan “Süleymanpaşa İlçesi Modern Serada Çiçekçilik Örnek Uygulama Alanı” projesinin açılışı yapıldı. Bir Fikrim Var Yarışması’nın Kazananları Ödüllerini Aldı16 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının finali Çorlu’da yapıldı ve ilk beşe giren isimler ödüllerini aldı. Yeni İşim Girişim ’in Kazananları Belli Oldu 7 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından başlatılan ‘’Yeni İşim Girişim Programı’’ 2018 finali Kırklareli Eski Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Yeni İşim Girişim ’de Finalistler Belli Oldu3 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından parlak iş fikirlerini Trakya ekonomisine kazandırmak üzere başlatılan “Yeni İşim Girişim 2018 Let’s Up Eğitimleri Ara Jürisi” yapıldı. Bölgedeki girişimcilere mentorluk desteği sağlayan ve finansman kaynakları ile buluşma fırsatları sunan programdan yararlanmak üzere iş fikirlerini sunan girişimci adayları kıyasıya yarıştı. TRAKYAKA Yönetimi Edirne’de Toplandı30 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Edirne Valiliği’nde gerçekleştirdi.
  Yükleniyor...