Böbrek Hastalıkları ve Son Dönem Kronik Böbrek Yetmezliği Hastalığı ile Mücadeleye Büyük Destek

Böbrek Hastalıkları ve Son Dönem Kronik Böbrek Yetmezliği Hastalığı ile Mücadeleye Büyük Destek
Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2015 | Toplam Okunma: 1442
Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Şubesi tarafından hazırlanarak Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan “Böbrek Hastalıkları ve Son Dönem Kronik Böbrek Yetmezliği Hastalığı ile Mücadele” isimli projede imzalar atıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı merkezinde düzenlenen imza töreninde Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Şube yetkilileri Aydın Ekinci ve Lütfi Kona hazır bulundu. Proje kapsamında böbrek hastalıkları ve son dönem kronik böbrek hastalıkları konusunda Tekirdağ’da belirlenen okullarda öğrenim gören öğrenciler, veliler ve öğretmenlere yönelik farkındalık yaratılması için eğitimlerin düzenleneceğini belirten Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Şubesi yetkilileri Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’e verdikleri destekten dolayı teşekkürlerini iletti. Genel Sekreter Mahmut Şahin de projenin başarılı bir şekilde tamamlanmasını dileyerek merkezinde insan ve insan yaşamı olan projelere özel önem verdiklerini belirtti.

9 ay sürmesi planlanan projenin bütçesinin yaklaşık %80’i Trakya Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilecek.

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...