Böbrek Hastalıkları ve Son Dönem Kronik Böbrek Yetmezliği Hastalığı ile Mücadeleye Büyük Destek

Böbrek Hastalıkları ve Son Dönem Kronik Böbrek Yetmezliği Hastalığı ile Mücadeleye Büyük Destek
Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2015 | Toplam Okunma: 1265
Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Şubesi tarafından hazırlanarak Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan “Böbrek Hastalıkları ve Son Dönem Kronik Böbrek Yetmezliği Hastalığı ile Mücadele” isimli projede imzalar atıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı merkezinde düzenlenen imza töreninde Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Şube yetkilileri Aydın Ekinci ve Lütfi Kona hazır bulundu. Proje kapsamında böbrek hastalıkları ve son dönem kronik böbrek hastalıkları konusunda Tekirdağ’da belirlenen okullarda öğrenim gören öğrenciler, veliler ve öğretmenlere yönelik farkındalık yaratılması için eğitimlerin düzenleneceğini belirten Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Şubesi yetkilileri Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’e verdikleri destekten dolayı teşekkürlerini iletti. Genel Sekreter Mahmut Şahin de projenin başarılı bir şekilde tamamlanmasını dileyerek merkezinde insan ve insan yaşamı olan projelere özel önem verdiklerini belirtti.

9 ay sürmesi planlanan projenin bütçesinin yaklaşık %80’i Trakya Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilecek.

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...