Proje Sahiplerine Uygulama Eğitimi Verildi

Proje Sahiplerine Uygulama Eğitimi Verildi
Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2015 | Toplam Okunma: 1657
Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Mali Destek Programları döneminde başarılı bulunan projelere ilişkin uygulama eğitimi 6 Ağustos Perşembe günü Tekirdağ’da yapıldı. Başarılı proje sahipleriyle Ajans uzmanlarının bir araya geldiği eğitimde proje uygulama süreci hakkında yararlanıcılara ayrıntılı bilgiler sunuldu.

Sonuçları Temmuz ayı başında açıklanan 2015 Yılı Mali Destek Programlarından hibe almaya hak kazanan proje sahipleri Tekirdağ’da buluştu. Yararlanıcıların Ajans desteğinden yararlanarak projelerini sorunsuz biçimde hayata geçirmeleri amacıyla organize edilen uygulama eğitimi 10:30-16:00 saatleri arasında gerçekleşti. Uygulama eğitimine çeşitli kurum ve kuruluşları temsilen katılan proje sahipleri, eğitim sırasında uygulama sürecinin daha verimli ve sağlıklı yürütülmesi için gerekli ipuçlarını elde ettiler. 

Projelerin uygulama aşamasında görevli olan İzleme ve Değerlendirme Birimi tarafından organize edilen eğitimde proje sahipleri, projelerini takip edecek birim uzmanları ile bire bir çalışma imkânı buldu. Ajans uzmanları ile yararlanıcılar arasındaki iletişimin güçlenmesine olumlu katkıda bulunan eğitim programının, proje yazma ve uygulama kalitesini artırarak projelerin bölgeye azami seviyede katkı sunmasına yardımcı olacağı belirtildi. Ayrıca eğitim sunumu ve ilgili dokümanlara Ajansın resmi internet sitesindeki 'Proje Uygulama' menüsünde yer alan 'Yardımcı Dokümanlar' bölümünden ulaşılabileceği ifade edildi.

 

FOTOĞRAFLAR

Proje Sahiplerine Uygulama Eğitimi Verildi
  Yükleniyor...