Tekirdağ Valiliği Ziyaretimiz

Tekirdağ Valiliği Ziyaretimiz
Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı 3 Haziran 2010 Perşembe günü Tekirdağ Valisi Sayın Zübeyir Kemelek’i makamında ziyaret etti.

Trakya Kalkınma Ajansı 3 Haziran 2010 Perşembe günü Tekirdağ Valisi Sayın Zübeyir Kemelek’i makamında ziyaret etti. Saat 10.30’da gerçekleşen ziyarette Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün ve ajans personelinin tamamı hazır bulundu.

Tekirdağ Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zübeyir Kemelek, Trakya Kalkınma Ajansı çalışanlarını makamında kabul etti. Vali Kemelek, ziyaretin başında, Ajans genel sekreteri Mehmet Gökay Üstün ile birlikte basın mensuplarına Trakya Kalkınma Ajansı hakkında kısa bilgiler verdi. Daha sonra Ajans personeli ile tek tek sohbet eden Vali Zübeyir Kemelek, misafirlerini uğurlarken kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.   

FOTOĞRAFLAR

Tekirdağ Valiliği ZiyaretimizTekirdağ Valiliği Ziyaretimiz

DİĞER HABERLER

2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi. Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı.
  Yükleniyor...