Tekirdağ Valiliği Ziyaretimiz

Tekirdağ Valiliği Ziyaretimiz
Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı 3 Haziran 2010 Perşembe günü Tekirdağ Valisi Sayın Zübeyir Kemelek’i makamında ziyaret etti.

Trakya Kalkınma Ajansı 3 Haziran 2010 Perşembe günü Tekirdağ Valisi Sayın Zübeyir Kemelek’i makamında ziyaret etti. Saat 10.30’da gerçekleşen ziyarette Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün ve ajans personelinin tamamı hazır bulundu.

Tekirdağ Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zübeyir Kemelek, Trakya Kalkınma Ajansı çalışanlarını makamında kabul etti. Vali Kemelek, ziyaretin başında, Ajans genel sekreteri Mehmet Gökay Üstün ile birlikte basın mensuplarına Trakya Kalkınma Ajansı hakkında kısa bilgiler verdi. Daha sonra Ajans personeli ile tek tek sohbet eden Vali Zübeyir Kemelek, misafirlerini uğurlarken kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.   

FOTOĞRAFLAR

Tekirdağ Valiliği ZiyaretimizTekirdağ Valiliği Ziyaretimiz

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...