TRAKYAKA Genel Sekreteri ŞAHİN Bloomberg Tv’ye Konuk Oldu

TRAKYAKA Genel Sekreteri ŞAHİN Bloomberg Tv’ye Konuk Oldu
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2015 | Toplam Okunma: 1590
Trakya Bölgesi’nde girişimcilik hareketini başlatacak işbirliği protokolü 25 Ağustos Salı günü Kırklareli’nde gerçekleştirilen imza töreniyle Danışman Banka’ TEB ve Trakya Kalkınma Ajansı arasında imza altına alındı.

İmza töreni öncesi gerçekleşen bir dizi röportaj, canlı yayın bağlantılarının sonrasında Bloomberg Tv’de üretenlerin sesi olup başarılı çalışmaları izleyicileriyle buluşturan Sami Altınkaya Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve TEB KOBİ Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz’u ‘’Çıkış Yolu’’ programına konuk etti.

Trakya Bölgesi’nin girişimcilik ortalamasını Türkiye ortalamasının üzerine çıkarmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yola çıkılan ‘’Yeni işim Girişim’’ programının tüm detaylarının paylaşıldığı program boyunca merak edilenleri cevaplayan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ‘’ Amacımız, Trakya’da potansiyel girişimcilik ruhu taşıyan vatandaşlarımızın bölge dışına göç etmeden fikirlerini gerçekleştirebilecekleri bir mecrada destekleri olmak. Bölgedeki ticaret ve sanayi odaları, üniversiteler, teknoparkların güç birliğini yaptığı Yeni İşim Girişim Programı ile Trakya Bölgesi’nde katma değeri yüksek girişimciliğin geliştirilmesi planlanıyor’’ dedi.

‘’Yeni İşim Girişim’’ programı hakkında merak edilenleri Bloomberg Tv sunucusu, gazeteci Sami Altınkaya ile paylaşan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in gerçekleştirdiği röportajın bütünü 05.09.2015 Cumartesi günü saat 13:30’da Bloomberg Tv Çıkış Yolu Programında yayınlanacaktır.

DİĞER HABERLER

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı. Trakya Bölgesi, Ankara’da Tanıtım Atağına Kalkıyor 2 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da yapıldı.
  Yükleniyor...