TRAKYAKA Genel Sekreteri ŞAHİN Bloomberg Tv’ye Konuk Oldu

TRAKYAKA Genel Sekreteri ŞAHİN Bloomberg Tv’ye Konuk Oldu
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2015 | Toplam Okunma: 1508
Trakya Bölgesi’nde girişimcilik hareketini başlatacak işbirliği protokolü 25 Ağustos Salı günü Kırklareli’nde gerçekleştirilen imza töreniyle Danışman Banka’ TEB ve Trakya Kalkınma Ajansı arasında imza altına alındı.

İmza töreni öncesi gerçekleşen bir dizi röportaj, canlı yayın bağlantılarının sonrasında Bloomberg Tv’de üretenlerin sesi olup başarılı çalışmaları izleyicileriyle buluşturan Sami Altınkaya Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve TEB KOBİ Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz’u ‘’Çıkış Yolu’’ programına konuk etti.

Trakya Bölgesi’nin girişimcilik ortalamasını Türkiye ortalamasının üzerine çıkarmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yola çıkılan ‘’Yeni işim Girişim’’ programının tüm detaylarının paylaşıldığı program boyunca merak edilenleri cevaplayan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ‘’ Amacımız, Trakya’da potansiyel girişimcilik ruhu taşıyan vatandaşlarımızın bölge dışına göç etmeden fikirlerini gerçekleştirebilecekleri bir mecrada destekleri olmak. Bölgedeki ticaret ve sanayi odaları, üniversiteler, teknoparkların güç birliğini yaptığı Yeni İşim Girişim Programı ile Trakya Bölgesi’nde katma değeri yüksek girişimciliğin geliştirilmesi planlanıyor’’ dedi.

‘’Yeni İşim Girişim’’ programı hakkında merak edilenleri Bloomberg Tv sunucusu, gazeteci Sami Altınkaya ile paylaşan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in gerçekleştirdiği röportajın bütünü 05.09.2015 Cumartesi günü saat 13:30’da Bloomberg Tv Çıkış Yolu Programında yayınlanacaktır.

DİĞER HABERLER

Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı. Bir Fikrim Var Proje Yarışması Başlıyor12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşecek olan ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının tanıtım toplantısı Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı. Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da Yapıldı28 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı ve Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Derneği (TÜDEP) işbirliğinde düzenlenen ve iki gün süren Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da sona erdi. TRAKYAKA 2018 Mali Destek Programlarını İlan Etti27 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı yayınlandı. İki başlık halinde ilan edilen programlar için 11.01.2018 tarihinden itibaren başvuru kabulüne başlanacağı açıklandı. Ajans tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili proje başvuruları 23 Şubat 2018 saat 23.00’e kadar KAYS üzerinden (KAYS: Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi), ıslak imzalı taahhütnameler ise elden veya posta/kargo yoluyla 02 Mart 2018 Cuma günü saat 18.00’e dek kabul edilecek.
  Yükleniyor...