TRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını Vurdu

TRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını Vurdu
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2015 | Toplam Okunma: 1767
Trakya Kalkınma Ajansı, 23. Uluslararası Gıda Worldfood İstanbul Ürünleri ve Teknolojileri Fuarına Trakya Bölgesinden 12 seçkin firma ile katılım göstererek gösterişli bir stantla ziyaretçilerini ağırlıyor.

Fuarın açılışına katılım gösteren Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN ve Tekirdağ Valisi aynı zamanda TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkanı Enver SALİHOĞLU tüm stantları dolaşarak ürünler hakkında bilgiler aldı.

Yurtdışında yayın yapan birçok kanala röportajlar da veren TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN, bölgenin ticari kapasitesinin arttırılması için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını kaydetti.

Türkiye’nin gıda alanındaki en büyük ve en kapsamlı fuarı olan worldfood organizasyonu, 03-06 Eylül 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da gerçekleştirilecek. 100 farklı ülkeden katılımcıların ve firmaların yer aldığı Türkiye’nin gıda alanında en büyük fuarı olma özelliği taşıyan , sektörün devlerini bir araya getirip sektördeki gelişmeleri, yenilikleri ve fırsatları profesyonel ziyaretçileri ağırlayan organizasyonda TRAKYAKA adından söz ettirecek şekilde ziyaretçi akınına uğradı

Tekirdağ, Kırklareli, Edirne illerinde faaliyet gösteren yöresel olma özelliği taşıyan 12 seçkin firmaya bünyesinde yer veren Trakya Kalkınma Ajansı, 4 gün boyunca Trakya’yı temsil etmeye devam edecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da geniş katılımcı profili ile dikkat çekiyor.

Her yıl büyüyerek dünyadaki gıda fuarları arasında önemli bir yere gelen Gıda Worldfood İstanbul 2015, Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) ve TGDF çatısı altında yer alan bir çok dernek tarafından destekleniyor.

Sektörün gelişmesinde ve yeni pazarlara açılmasında önemli bir rol üstlenen Gıda Worldfood İstanbul Fuarı, katılımcılarına da birçok avantaj sağlamıştır. Türk gıda ve içecek sektörü, fuarla birlikte son yıllarda büyük gelişmeler kaydetmiş, krizleri geride bırakmış ve yurt dışında yapılan ziyaretçi ve tanıtım çalışmaları sayesinde bölge pazarındaki önemini artırmıştır.

 

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını Vurdu

DİĞER HABERLER

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı. Trakya Bölgesi, Ankara’da Tanıtım Atağına Kalkıyor 2 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da yapıldı.
  Yükleniyor...