TRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını Vurdu

TRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını Vurdu
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2015 | Toplam Okunma: 1581
Trakya Kalkınma Ajansı, 23. Uluslararası Gıda Worldfood İstanbul Ürünleri ve Teknolojileri Fuarına Trakya Bölgesinden 12 seçkin firma ile katılım göstererek gösterişli bir stantla ziyaretçilerini ağırlıyor.

Fuarın açılışına katılım gösteren Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN ve Tekirdağ Valisi aynı zamanda TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkanı Enver SALİHOĞLU tüm stantları dolaşarak ürünler hakkında bilgiler aldı.

Yurtdışında yayın yapan birçok kanala röportajlar da veren TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN, bölgenin ticari kapasitesinin arttırılması için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını kaydetti.

Türkiye’nin gıda alanındaki en büyük ve en kapsamlı fuarı olan worldfood organizasyonu, 03-06 Eylül 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da gerçekleştirilecek. 100 farklı ülkeden katılımcıların ve firmaların yer aldığı Türkiye’nin gıda alanında en büyük fuarı olma özelliği taşıyan , sektörün devlerini bir araya getirip sektördeki gelişmeleri, yenilikleri ve fırsatları profesyonel ziyaretçileri ağırlayan organizasyonda TRAKYAKA adından söz ettirecek şekilde ziyaretçi akınına uğradı

Tekirdağ, Kırklareli, Edirne illerinde faaliyet gösteren yöresel olma özelliği taşıyan 12 seçkin firmaya bünyesinde yer veren Trakya Kalkınma Ajansı, 4 gün boyunca Trakya’yı temsil etmeye devam edecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da geniş katılımcı profili ile dikkat çekiyor.

Her yıl büyüyerek dünyadaki gıda fuarları arasında önemli bir yere gelen Gıda Worldfood İstanbul 2015, Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) ve TGDF çatısı altında yer alan bir çok dernek tarafından destekleniyor.

Sektörün gelişmesinde ve yeni pazarlara açılmasında önemli bir rol üstlenen Gıda Worldfood İstanbul Fuarı, katılımcılarına da birçok avantaj sağlamıştır. Türk gıda ve içecek sektörü, fuarla birlikte son yıllarda büyük gelişmeler kaydetmiş, krizleri geride bırakmış ve yurt dışında yapılan ziyaretçi ve tanıtım çalışmaları sayesinde bölge pazarındaki önemini artırmıştır.

 

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını Vurdu

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...