TRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını Vurdu

TRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını Vurdu
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2015 | Toplam Okunma: 1661
Trakya Kalkınma Ajansı, 23. Uluslararası Gıda Worldfood İstanbul Ürünleri ve Teknolojileri Fuarına Trakya Bölgesinden 12 seçkin firma ile katılım göstererek gösterişli bir stantla ziyaretçilerini ağırlıyor.

Fuarın açılışına katılım gösteren Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN ve Tekirdağ Valisi aynı zamanda TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkanı Enver SALİHOĞLU tüm stantları dolaşarak ürünler hakkında bilgiler aldı.

Yurtdışında yayın yapan birçok kanala röportajlar da veren TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN, bölgenin ticari kapasitesinin arttırılması için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını kaydetti.

Türkiye’nin gıda alanındaki en büyük ve en kapsamlı fuarı olan worldfood organizasyonu, 03-06 Eylül 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da gerçekleştirilecek. 100 farklı ülkeden katılımcıların ve firmaların yer aldığı Türkiye’nin gıda alanında en büyük fuarı olma özelliği taşıyan , sektörün devlerini bir araya getirip sektördeki gelişmeleri, yenilikleri ve fırsatları profesyonel ziyaretçileri ağırlayan organizasyonda TRAKYAKA adından söz ettirecek şekilde ziyaretçi akınına uğradı

Tekirdağ, Kırklareli, Edirne illerinde faaliyet gösteren yöresel olma özelliği taşıyan 12 seçkin firmaya bünyesinde yer veren Trakya Kalkınma Ajansı, 4 gün boyunca Trakya’yı temsil etmeye devam edecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da geniş katılımcı profili ile dikkat çekiyor.

Her yıl büyüyerek dünyadaki gıda fuarları arasında önemli bir yere gelen Gıda Worldfood İstanbul 2015, Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) ve TGDF çatısı altında yer alan bir çok dernek tarafından destekleniyor.

Sektörün gelişmesinde ve yeni pazarlara açılmasında önemli bir rol üstlenen Gıda Worldfood İstanbul Fuarı, katılımcılarına da birçok avantaj sağlamıştır. Türk gıda ve içecek sektörü, fuarla birlikte son yıllarda büyük gelişmeler kaydetmiş, krizleri geride bırakmış ve yurt dışında yapılan ziyaretçi ve tanıtım çalışmaları sayesinde bölge pazarındaki önemini artırmıştır.

 

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını VurduTRAKYAKA, Worldfood Fuarına Damgasını Vurdu

DİĞER HABERLER

Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı. Bir Fikrim Var Proje Yarışması Başlıyor12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşecek olan ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının tanıtım toplantısı Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı. Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da Yapıldı28 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı ve Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Derneği (TÜDEP) işbirliğinde düzenlenen ve iki gün süren Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da sona erdi. TRAKYAKA 2018 Mali Destek Programlarını İlan Etti27 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı yayınlandı. İki başlık halinde ilan edilen programlar için 11.01.2018 tarihinden itibaren başvuru kabulüne başlanacağı açıklandı. Ajans tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili proje başvuruları 23 Şubat 2018 saat 23.00’e kadar KAYS üzerinden (KAYS: Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi), ıslak imzalı taahhütnameler ise elden veya posta/kargo yoluyla 02 Mart 2018 Cuma günü saat 18.00’e dek kabul edilecek.
  Yükleniyor...