Avrupa Gençlik Fırsatları Bilgilendirme Toplantısı

Avrupa Gençlik Fırsatları Bilgilendirme Toplantısı
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2015 | Toplam Okunma: 1405
Gençler için eğitim ve gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağlayan Trakya Kalkınma Ajansı Eurodesk Temas Noktası Erasmusplus bilgilendirme toplantılarının ikincisi gerçekleştiriliyor.

Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ Valiliği AB Dış İlişkiler ve Koordinasyon Merkezi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Değirmenaltı Gençlik Merkezi İşbirliği ile Tekirdağ’daki gençlerin ve gençlik çalışanlarının Erasmus+ programından daha fazla yararlanmasını sağlamak amacıyla  01 Ekim 2015 Perşembe günü saat 17:30’da Değirmenaltı Gençlik Merkezinde bir toplantı yapılacak.

Gerçekleştirilecek toplantıda Erasmus+ Gençlik programlarının gençlere sunduğu Gençlik Değişimleri, Avrupa Gönüllü Hizmeti ve Gençlik Çalışanlarının Hareketliliği programlarının içeriği, başvurma koşulları gibi, sağlanan destekler hakkında detaylı bilgi verilecek. 

 

Detaylı bilgi için her zaman bizi arayabilirsiniz.

İrtibat kişisi: İsmail TUTLUPINAR

Tel: 0 282 263 37 37 (Dahili 147)

e-posta:itutlupinar@trakyaka.org.tr

DİĞER AB İşleri Temas Noktası Haberleri

Bulgaristan - Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı Teklif Çağrısı Yayınlandı16 Ocak 2018Bulgaristan ve Türkiye arasında işbirliğini artırmak amacıyla, Interreg IPA Sınır Ötesi İşbirliği Bulgaristan – Türkiye Programı kapsamında İkinci Teklif Verme Çağrısı ilan edilmiştir. Avrupa Gençlik Fırsatları Tanıtıldı18 Ekim 2017 Avrupa Birliği İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği Mali Destek Programı – COSME Programı Eğitimi10 Ekim 2017 Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yerel STK’lara yönelik olarak uygulanacak olan “Yerel STK’lar Hibe Programı” için yararlanıcı başvurularına dair duyurular yayınlanmıştır.18 Ağustos 2017Toplam bütçesi 2.500.000 Avro olan hibe programının amacı sivil toplum kuruluşlarını ve aktivistleri destekleyecek yasal ve finansal ortamı iyileştirmek, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliğini güçlendirmek ve sivil toplum kuruluşlarının yönetsel ve kurumsal kapasitelerini geliştirmektir. Erasmus+ Gençlik Programlarına Başvurular Devam Ediyor!15 Ağustos 20172014-2020 yılları arasında uygulamaya konulan Erasmus+ programı altında bulunan Erasmus+ Gençlik programlarına başvuruların üçüncü dönemi 04 Ekim 2017 tarihine kadar devam etmektedir. Erasmus+ Gençlik programları, gençler, gençlik alanında çalışanlar ve gençler için yapılacak projelere dahil olmak isteyenlere fırsatlar sunmaktadır.
  Yükleniyor...