Genel Sekreter Şahin 1.Turkuaz Sosyal Bilimler Konferansı’na Katıldı

Genel Sekreter Şahin 1.Turkuaz Sosyal Bilimler Konferansı’na Katıldı
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2015 | Toplam Okunma: 1634
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Namık Kemal Üniversitesi, Sabahattin Zaim Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Malezya Teknoloji Üniversitesinin ortak katılımı ve TRAKYAKA’nın desteğiyle organize edilen 1.Turkuaz Sosyal Bilimler Konferansı’na katıldı.

Konferans açılışında Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, akademisyenler, alanında tanınmış uzmanlar, öğrenciler ve basın mensupları hazır bulundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konferans açılış paneliyle devam etti. Trakya Kalkınma Ajansı’nın konferansa verdiği destek nedeniyle Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. M. İhsan Soysal tarafından TRAKAYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin’e plaket takdim edildi.

Araştırmacıları, yöneticileri, alanında tanınmış uzmanları, lisansüstü öğrencilerini ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirmeyi ve bunların sosyal bilimler alanındaki pratik ve teorik bilgilerini paylaşmalarını ve tartışmalarını hedefleyen, ilki düzenlenen konferansın teması “Balkanlar ve Sosyal Bilimleri Yeniden Düşünmek”. Davetlilerin konuşmaları, paneller, sempozyum ve çeşitli oturumlardan oluşan konferans iki gün süresince Namık Kemal Üniversitesi’nde yapılacak.

 

FOTOĞRAFLAR

Genel Sekreter Şahin 1.Turkuaz Sosyal Bilimler Konferansı’na Katıldı
  Yükleniyor...