Genel Sekreter Şahin 1.Turkuaz Sosyal Bilimler Konferansı’na Katıldı

Genel Sekreter Şahin 1.Turkuaz Sosyal Bilimler Konferansı’na Katıldı
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2015 | Toplam Okunma: 1402
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Namık Kemal Üniversitesi, Sabahattin Zaim Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Malezya Teknoloji Üniversitesinin ortak katılımı ve TRAKYAKA’nın desteğiyle organize edilen 1.Turkuaz Sosyal Bilimler Konferansı’na katıldı.

Konferans açılışında Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, akademisyenler, alanında tanınmış uzmanlar, öğrenciler ve basın mensupları hazır bulundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konferans açılış paneliyle devam etti. Trakya Kalkınma Ajansı’nın konferansa verdiği destek nedeniyle Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. M. İhsan Soysal tarafından TRAKAYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin’e plaket takdim edildi.

Araştırmacıları, yöneticileri, alanında tanınmış uzmanları, lisansüstü öğrencilerini ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirmeyi ve bunların sosyal bilimler alanındaki pratik ve teorik bilgilerini paylaşmalarını ve tartışmalarını hedefleyen, ilki düzenlenen konferansın teması “Balkanlar ve Sosyal Bilimleri Yeniden Düşünmek”. Davetlilerin konuşmaları, paneller, sempozyum ve çeşitli oturumlardan oluşan konferans iki gün süresince Namık Kemal Üniversitesi’nde yapılacak.

 

FOTOĞRAFLAR

Genel Sekreter Şahin 1.Turkuaz Sosyal Bilimler Konferansı’na Katıldı

DİĞER HABERLER

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı23 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Kasım ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Tekirdağ’da gerçekleştirildi. Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor.
  Yükleniyor...