Mal Alımı için ihale ilanı

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2015 | Toplam Okunma: 5830
SS 987 Sayılı Mürefte Zeytin Tarım Satış Kooperatifi, Trakya Kalkınma Ajansı İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Mürefte Yeni Mh. Yalı Cd. Zeytin Sokak No:2 Şarköy/TEKİRDAĞ’ da Sofralık Zeytin Üretiminde Katma Değer Artışı Sağlayacak Sürdürülebilir Temiz Üretim Süreçlerinin Uygulanması Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

LOT 1: 1 adet Havalandırmalı Erken Olgunlaştırma Sistemi Alım İşi

LOT 2: 1 adet Arıtma Tesisi İlave Ünite Sistemleri Alım İşi

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası www.marmarabirlik.com.tr ve buradan görülebilir. Ancak, İhale Dosyası Mürefte Yeni Mh. Yalı Cd. Zeytin Sokak No:2 Şarköy/TEKİRDAĞ adresinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 04.11.2015 13.30

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.marmarabirlik.com.tr  ve burada yayınlanmaktadır.

 

Teklifler, 04/11/2015 tarihinde, saat 13:30’da ve Mürefte Yeni Mh. Yalı Cd. Zeytin Sokak No:2 Şarköy/TEKİRDAĞ adresinde yapılacak oturumda açılacaktır. 

DİĞER İHALE İLANLARI

T.C. TRAKYA KALKINMA AJANSI HİZMET ALIM İHALE İLANI20 Aralık 201712 ay süresince Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği ile Edirne ve Kırklareli Yatırım Destek Ofislerinde yürütülmek üzere 3 servis ve temizlik görevlisi, 3 ofis görevlisi, 2 idari işler görevlisi, 4 büro görevlisi, 1 makam şoförü, 2 personel şoförü, 1 danışma görevlisi, 1 depo görevlisi ve 1 yönetici asistanı olmak üzere toplam 18 görevliyi içeren hizmet alımı işidir. Mimari ve Mühendislik Uygulama Projesi Hizmet Alımı için ihale ilanı 9 Ocak 2017Kırklareli Ticaret Borsası, Trakya Kalkınma Ajansı 2016 Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Merkez/Kırklareli’de Kırklareli Ticaret Borsası Tarımsal Ürün Depolama Fizibilitesi için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır Hizmet Alımı için ihale ilanı 3 Ocak 2017Trakya Teknopark Yönetici A.Ş. , Trakya Kalkınma Ajansı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Edirne’de Trakya Üniversitesi Tematik Teknopark Fizibilite Raporunun Hazırlanması için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. TRAKYA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERLİĞİ 4 SERVİS ve TEMİZLİK GÖREVLİSİ, 1 DEPO GÖREVLİSİ, 4 OFİS GÖREVLİSİ, 2 İDARİ İŞLER GÖREVLİSİ, 4 BÜRO GÖREVLİSİ, 1 MAKAM ŞOFÖRÜ, 2 PERSONEL ŞOFÖRÜ, 2 DANIŞMA GÖREVLİSİ VE 1 BEKÇİ 15 Aralık 201612 ay süresince Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği 4 servis ve temizlik görevlisi,1 depo görevlisi, 4 ofis görevlisi, 2 idari işler görevlisi, 4 büro görevlisi, 1 makam şoförü, 2 personel şoförü, 2 danışma görevlisi ve 1 bekçi olmak üzere 21 görevliyi içeren hizmet alımı işidir. Yeni Teknoloji Kaynak Robotu Yatırımı ile Tarım Makineleri Üretiminde Katma Değerin Artırılması ve Yeni Ürün üretilmesi Projesi Mal Alımı için ihale ilanı7 Aralık 2016ALTAYOĞLU TARIM MAKİNALARI GIDA TARIM HAYVANCILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, Trakya Kalkınma Ajansı 2016 İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Hayrabolu OSB. Aydın sok. No:1 Hayrabolu/Tekirdağ’da Yeni Teknoloji Kaynak Robotu Yatırımı ile Tarım Makineleri Üretiminde Katma Değerin Artırılması ve Yeni Ürün üretilmesi Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
  Yükleniyor...