Eurodesk Türkiye’den Ücretsiz Bilgi İletişim Teknolojileri Bilgilendirme Toplantısı

Eurodesk Türkiye’den Ücretsiz Bilgi İletişim Teknolojileri Bilgilendirme Toplantısı
Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2015 | Toplam Okunma: 1040

Eurodesk Türkiye tarafından Çanakkale’de 1 günlük Bilgi İletişim Teknolojileri (BİT) Bilgilendirme Toplantısı düzenlenmektedir. 
1 günlük Bilgi İletişim Teknolojileri (BİT) Bilgilendirme Toplantısı düzenlenmektedir. Programda Gençlik Çalışmalarında BİT’in kullanımı, Yenilikçi ve Yaratıcı BİT Yöntemleri ve Akıllı Programların tanıtımı yapılacaktır. Program ücretsiz sunulmakta olup detaylı bilgi almak ve katılmak isteyenlerin aşağıdaki linke tıklayarak başvuru yapmaları gerekmektedir. 

https://docs.google.com/forms/d/1_CngbChljkII7eKtzUj10__e4M0h9AqucbGKsQHlEXg/viewform

DİĞER AB İşleri Temas Noktası Haberleri

Bulgaristan - Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı Teklif Çağrısı Yayınlandı16 Ocak 2018Bulgaristan ve Türkiye arasında işbirliğini artırmak amacıyla, Interreg IPA Sınır Ötesi İşbirliği Bulgaristan – Türkiye Programı kapsamında İkinci Teklif Verme Çağrısı ilan edilmiştir. Avrupa Gençlik Fırsatları Tanıtıldı18 Ekim 2017 Avrupa Birliği İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği Mali Destek Programı – COSME Programı Eğitimi10 Ekim 2017 Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yerel STK’lara yönelik olarak uygulanacak olan “Yerel STK’lar Hibe Programı” için yararlanıcı başvurularına dair duyurular yayınlanmıştır.18 Ağustos 2017Toplam bütçesi 2.500.000 Avro olan hibe programının amacı sivil toplum kuruluşlarını ve aktivistleri destekleyecek yasal ve finansal ortamı iyileştirmek, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliğini güçlendirmek ve sivil toplum kuruluşlarının yönetsel ve kurumsal kapasitelerini geliştirmektir. Erasmus+ Gençlik Programlarına Başvurular Devam Ediyor!15 Ağustos 20172014-2020 yılları arasında uygulamaya konulan Erasmus+ programı altında bulunan Erasmus+ Gençlik programlarına başvuruların üçüncü dönemi 04 Ekim 2017 tarihine kadar devam etmektedir. Erasmus+ Gençlik programları, gençler, gençlik alanında çalışanlar ve gençler için yapılacak projelere dahil olmak isteyenlere fırsatlar sunmaktadır.
  Yükleniyor...