Trakya Kalkınma Ajansı Proje Yazma Çalıştayı’nda

Trakya Kalkınma Ajansı Proje Yazma Çalıştayı’nda
Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı personeli, 17-18 Haziran 2010 tarihlerinde Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen Avrupa Birliği’ne Proje Yazma Çalıştayı’na katıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı personeli, 17-18 Haziran 2010 tarihlerinde Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen Avrupa Birliği’ne Proje Yazma Çalıştayı’na katıldı. Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği (TRAKYAKENT) ve Avrupa İşletmeler Ağı Projesi Kırklareli İrtibat Bürosu tarafından düzenlenen eğitim seminerinde katılımcılara Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi verildi.

Kırklareli Belediyesi ve Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde düzenlenen TRAKYAKENT ve Avrupa İşletmeler Ağı Projesi’nin organizasyonuna çok sayıda kamu kurum ve kuruluşu ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı. Eğitimin açılış bölümünde aynı zamanda Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi olan Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan ve Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç da hazır bulundular. ‘Avrupa Birliği’ne Proje Yazma Çalıştayı’ başlıklı seminerde AB’nin Türkiye’ye sağladığı mali yardımlar çerçevesindeki proje çağrıları için hazırlanacak projeler ile ilgili eğitim verildi.

AB’ye sunulacak projelerin konusu, gerekçesi, sunuş biçimi, proje teklif çağrısında belirtilen kriterlere uygun bir proje olması, doğru ortakların seçilmesi, projenin amaçları ve amaca yönelik yapılması, planlanan faaliyetlerin net bir biçimde ortaya konması gibi konuların işlendiği eğitim 10:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşti. Trakya Kalkınma Ajansı uzman personelinden Burcu Yavaş, Murat Karabacak ve Mehmet Yavuz Arabul ile Ajans Halkla İlişkiler Yönetmeni Erman Trak’ın da katıldığı eğitim, katılımcılara sertifikalarının verilmesiyle son buldu. 

FOTOĞRAFLAR

Trakya Kalkınma Ajansı Proje Yazma Çalıştayı’ndaTrakya Kalkınma Ajansı Proje Yazma Çalıştayı’nda

DİĞER HABERLER

2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi. Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı.
  Yükleniyor...