Genel Sekreter Şahin Almanya´da Bir Dizi Resmi Ziyaret Gerçekleştirdi

Genel Sekreter Şahin Almanya´da Bir Dizi Resmi Ziyaret Gerçekleştirdi
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2015 | Toplam Okunma: 1155
Dünyanın önde gelen tarım fuarlarından biri olan AGRITECHNICA 2015 Hannover Uluslararası Tarım Makineleri Fuarı kapsamında Almanya’da bulunan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin Almanya’da bir dizi resmi ziyaret gerçekleştirdi.

Fuara Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası üyeleriyle katılan Trakya Kalkınma Ajansı, Hannover Ticaret Odası ve merkezi Hannover’de bulunan Türk Ekonomi Kulübü ile potansiyel iş fırsatları konusunda görüşmelerde bulundu. Ajans Genel Sekreteri Mahmut Şahin ise Berlin, Hamburg ve Düsseldorf şehirlerindeki Başkonsolosluklarımız ile Ticaret Ataşeliklerinin yanı sıra Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası ile Avrupa Türk İşadamları Derneği’ne yaptığı resmi ziyaretlerde Trakya ve Almanya arasında geliştirilebilecek işbirlikleri üzerinde yetkililerle görüştü.

FOTOĞRAFLAR

Genel Sekreter Şahin Almanya´da Bir Dizi Resmi Ziyaret Gerçekleştirdi

DİĞER HABERLER

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı23 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Kasım ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Tekirdağ’da gerçekleştirildi. Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor.
  Yükleniyor...