23 Kasım-3 Aralık Tarihleri Arasında Edirne/Merkez’de Düzenlenecek Olan Girişimcilik Eğitimine Hak Kazananlar Belli Oldu

Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2015 | Toplam Okunma: 1182

19 Kasım 2015 Perçembe günü Edirne Yatırım Destek Ofisi'nde gerçekleştirilen mülakat sonuçlarına göre eğitime hak kazanan adaylar belli oldu. Eğitime hak kazanan adayların 23 Kasım 2015 Pazartesi günü, saat 09:00'da Edirne Ticaret ve Sanayi Odası giriş kat toplantı salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir. 

                                             EĞİTİME HAK KAZANAN ADAYLAR

ÖNER EVCİL

REYHAN PEKİN

KORHAN KARAGÖZ

GÜLSEREN TOPAL

KORAY KIRIM

KORAY USTABAŞI

MUSTAFA NAFİZ AKGÜNAY

SEVCAN İŞBİLEN

GÖKHAN DANACIOĞLU

ŞUAYİP ÇÖKE

ESRA BOLAT

LÜTFİYE PEÇE

KADİR DURMAZ

MELİH KOÇMAR

GÜLSÜN ORAN

BERAT YAĞIZ KİRİŞ

ERKAN KARA

DİLEK KÜREOĞLU

SAMET KAHRAMAN

IŞIL EKİCİ

ZEYNEP AĞIRBAŞ

HÜLYA DEMİRHAN

CAN BURAK YUMUŞAK

YİĞİT BARAN CULUM

İLKER ÇETİN

MUHAMMED TUNA

ANIL TAHSİN KARACA

PERİHAN ÇALIK

BİRSEN KUTLU

HÜSEYİN KAAN YILMAZ

    

             

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...