Lüleburgaz’da İş Geliştirme Merkezi Kurulmasına Dönük Fizibilite Yapılacak

Lüleburgaz’da İş Geliştirme Merkezi Kurulmasına Dönük Fizibilite Yapılacak
Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2015 | Toplam Okunma: 1400
2015 Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında Lüleburgaz TSO tarafından hazırlanan Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Lüleburgaz´da İş Geliştirme Merkezi Kurulumu Fizibilitesinin uygulama sözleşmesi tarafların katılımı ile imzalandı.

Trakya Kalkınma Ajansı merkez binada imzalanan sözleşmeye Trakya Kalkınma Ajansı adına Genel Sekreter Mahmut Şahin, Lüleburgaz TSO adına da Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ergin Okandeniz ve Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Girgin imza koydu. Projenin amaçları arasında Lüleburgaz’da girişimcilik kültürünün artırılması, yeni kurulan işletmelerin kırılgan geçen ilk 3 yıl içerisinde desteklenerek bir kuluçka görevi görecek İş geliştirme merkezinin fizibilitesinin hazırlanması ve bu kapsamda bölgenin girişimcilik ve üretim kapasitesinin artırılması yer alıyor.

32.260 TL’ye mal olacak ve üç ayda tamamlanacak olan fizibilitenin tamamı Trakya Kalkınma Ajansı tarafından karşılanacak.

DİĞER HABERLER

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı. Trakya Bölgesi, Ankara’da Tanıtım Atağına Kalkıyor 2 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da yapıldı.
  Yükleniyor...