Mal Alımı İçin İhale İlanı

Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2015 | Toplam Okunma: 5796
Uzel Turizm ve İnşaat Limited Şirketi, Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Yılı İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı (Üreterek Gelişen Trakya) kapsamında sağlanan mali destek ile Kırklareli / Vize / Kıyıköy’de TR21/15/IKT/0025 sözleşme numaralı “Saklı Kent Kıyıköy” isimli proje için bir mobilya alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
İhale Kapsamında alımı gerçekleşecek;
LOT 1 Elektronik Alımı : Gerekli ayrıntı istendiğinde firma tarafından isteklilere verilecektir.
LOT 2 Restoran, Mutfak Ekipman Alımı: Gerekli ayrıntı istendiğinde firma tarafından isteklilere verilecektir.
LOT 3 Mutfak Makine Alımı:  Gerekli ayrıntı istendiğinde firma tarafından isteklilere verilecektir.
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası http://www.atakalebutik.com  ve http://www.trakyaka.org.tr/ internet adreslerinden görülebilir. Ancak, İhale Dosyası Uzel Turizm ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Atakale Butik Kıyıköy No:1 Vize / KIRKLARELİ adresinden temin edilebilir.
 
Teklif teslimi için son tarih ve saati: 18/12/2015 Saat  13:30 
 
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.atakalebutik.com ve www.trakyaka.org.tr  de yayınlanacaktır. 
 
Teklifler, 18/12/2015 tarihinde, saat 13:30’da ve Uzel Turizm ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Atakale Butik Kıyıköy No:1 Vize / KIRKLARELİ adresinde yapılacak oturumda açılacaktır. 

İhale dosyasına ulaşmak için tıklayınız. 

DİĞER İHALE İLANLARI

T.C. TRAKYA KALKINMA AJANSI HİZMET ALIM İHALE İLANI20 Aralık 201712 ay süresince Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği ile Edirne ve Kırklareli Yatırım Destek Ofislerinde yürütülmek üzere 3 servis ve temizlik görevlisi, 3 ofis görevlisi, 2 idari işler görevlisi, 4 büro görevlisi, 1 makam şoförü, 2 personel şoförü, 1 danışma görevlisi, 1 depo görevlisi ve 1 yönetici asistanı olmak üzere toplam 18 görevliyi içeren hizmet alımı işidir. Mimari ve Mühendislik Uygulama Projesi Hizmet Alımı için ihale ilanı 9 Ocak 2017Kırklareli Ticaret Borsası, Trakya Kalkınma Ajansı 2016 Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Merkez/Kırklareli’de Kırklareli Ticaret Borsası Tarımsal Ürün Depolama Fizibilitesi için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır Hizmet Alımı için ihale ilanı 3 Ocak 2017Trakya Teknopark Yönetici A.Ş. , Trakya Kalkınma Ajansı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Edirne’de Trakya Üniversitesi Tematik Teknopark Fizibilite Raporunun Hazırlanması için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. TRAKYA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERLİĞİ 4 SERVİS ve TEMİZLİK GÖREVLİSİ, 1 DEPO GÖREVLİSİ, 4 OFİS GÖREVLİSİ, 2 İDARİ İŞLER GÖREVLİSİ, 4 BÜRO GÖREVLİSİ, 1 MAKAM ŞOFÖRÜ, 2 PERSONEL ŞOFÖRÜ, 2 DANIŞMA GÖREVLİSİ VE 1 BEKÇİ 15 Aralık 201612 ay süresince Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği 4 servis ve temizlik görevlisi,1 depo görevlisi, 4 ofis görevlisi, 2 idari işler görevlisi, 4 büro görevlisi, 1 makam şoförü, 2 personel şoförü, 2 danışma görevlisi ve 1 bekçi olmak üzere 21 görevliyi içeren hizmet alımı işidir. Yeni Teknoloji Kaynak Robotu Yatırımı ile Tarım Makineleri Üretiminde Katma Değerin Artırılması ve Yeni Ürün üretilmesi Projesi Mal Alımı için ihale ilanı7 Aralık 2016ALTAYOĞLU TARIM MAKİNALARI GIDA TARIM HAYVANCILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, Trakya Kalkınma Ajansı 2016 İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Hayrabolu OSB. Aydın sok. No:1 Hayrabolu/Tekirdağ’da Yeni Teknoloji Kaynak Robotu Yatırımı ile Tarım Makineleri Üretiminde Katma Değerin Artırılması ve Yeni Ürün üretilmesi Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
  Yükleniyor...