TÜRKİYE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI TRAKYA’DA

TÜRKİYE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI TRAKYA’DA
Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2015 | Toplam Okunma: 1642
TURKCELL’in ana sponsorluğunda, Türk Ekonomi Bankası (TEB), EticaretSEM ve Trakya Kalkınma Ajansı organizasyonuyla gerçekleştirilen “Türkiye Teknoloji Buluşmaları’’ 08 Aralık 2015 Salı günü Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi – Edirne’de gerçekleşecek.

Trakya Kalkınma Ajansı’nın organizasyon partneri olarak destek verdiği etkinlik, Trakya’da festival havasında bir teknoloji buluşması yapılmasına olanak sağlıyor. Başta Edirne Valiliği, Edirne Belediyesi, Trakya Üniversitesi, Edirne TSO, Tekirdağ TSO, Kırklareli TSO, Çorlu TSO ve Trakya’da bulunan diğer tüm ilçe ticaret ve sanayi odalarının destek verdiği etkinlikte bölgedeki tüm Teknopark ve Teknoloji Transfer Ofisleri de yer alıyor.

Moderatörlüğünü ünlü TV yapımcısı ve sunucusu Metin UCA’nın üstlendiği etkinlikte açılış konuşmaları sırası ile Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Mahmut ŞAHİN, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Recep ZIPKINKURT, Trakya Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Yener YÖRÜK, Edirne Belediye Başkanı Sayın Recep GÜRKAN ve Edirne Valisi Sayın Dursun Ali ŞAHİN tarafından yapılacak.

Türkiye’nin en ünlü melek yatırımcısı Hasan Aslanoba’nın teknoloji projelerine neden ve nasıl yatırım yaptığını anlattığı sunumu ile başlayacak olan program, ünlü simaların konuşmalarıyla devam edecek. TEB KOBİ Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz, girişimcilerin değişen ve dijitalleşen dünyada teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaları ve teknolojiyle verimliliği yakalamaları gerektiğinden hareketle, teknolojinin gücünden maksimum faydalanarak işlerini dijital dünyaya entegre edebilmeleri için neler yapabileceklerini anlatırken, TEB olarak bu konuda girişimcilere verdikleri destekler hakkında bilgi verecek. Türkiye’nin en önde gelen e-ticaret sitelerinden SefaMerve.com CEO’su Mehmet Metin Okur ve Gittigidiyor.com CEO’su Öget KANTARCI’nın yer alacağı eticaret paneli ve alanında en iyilerin hazırladığı sunumlar güne damga vuracak. Programda ayrıca Turkcell Kurumsal Pazarlama Direktörü Esra Süzme, ‘KOBİ’lerde Gerçek Zaman Devrimi’ başlıklı bir konuşma yapacak.

Balkan Kongre Merkezi Fuaye alanında gerçekleştirilecek proje pazarı ile bölgedeki Teknoparklar, Üniversiteler ve Özel işletmelerin geliştirdiği prototipler sergilenecek, ayrıca girişimciler ürünlerini ve projelerini yatırımcılarla görüşme şansı elde edecekler.

Alanında en iyileri sahnesinde ağırlayan Türkiye Teknoloji Buluşmaları kapsamında Trakya Üniversitesi’nde düzenlenecek etkinlik için www.eticaretsem.com adresinden hem detaylara ulaşabilir hem de kayıt yaptırabilirsiniz. 

Ücretsiz Servis Kalkış Noktaları:

- Çorlu Mühendislik Fakültesi / Kalkış:9:00 (servis irtibat telefonu: 0282 263 37 37)

- Uzunköprü TSO / Kalkış:9:30 (servis irtibat telefonu: 0284 513 10 64)

- Kırklareli Vilayet / Kalkış: 10:00 (servis irtibat telefonu: 0288 214 25 25)

 

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...