Proje Asistanı ve Tercüman İş İlanı

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2015 | Toplam Okunma: 1792
ECORYS, Trakya Kalkınma Ajansı’nın faydalanıcısı olduğu AB tarafından finanse edilen “Kariyer Hizmetlerinin Sunulmasında Çok Paydaşlı İşbirliği Modeli” Teknik Destek projesinde 20 ay süre ile Tekirdağ’da çalışmak üzere Proje Asistanı ve Tercüman arıyor.

İlgilenen adaylar EuropeAid formatındaki İngilizce özgeçmişlerini 18 Aralık 2015 saat 17:00’e kadar hangi pozisyon için başvurduklarını belirterek cv@ecorys.com.tr e-posta adresine gönderebilirler. Gerekli nitelikler ve iş tanımı için lütfen buraya tıklayınız.

 

DİĞER AB İşleri Temas Noktası Haberleri

Avrupa Gençlik Fırsatları Tanıtıldı18 Ekim 2017 Avrupa Birliği İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği Mali Destek Programı – COSME Programı Eğitimi10 Ekim 2017 Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yerel STK’lara yönelik olarak uygulanacak olan “Yerel STK’lar Hibe Programı” için yararlanıcı başvurularına dair duyurular yayınlanmıştır.18 Ağustos 2017Toplam bütçesi 2.500.000 Avro olan hibe programının amacı sivil toplum kuruluşlarını ve aktivistleri destekleyecek yasal ve finansal ortamı iyileştirmek, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliğini güçlendirmek ve sivil toplum kuruluşlarının yönetsel ve kurumsal kapasitelerini geliştirmektir. Erasmus+ Gençlik Programlarına Başvurular Devam Ediyor!15 Ağustos 20172014-2020 yılları arasında uygulamaya konulan Erasmus+ programı altında bulunan Erasmus+ Gençlik programlarına başvuruların üçüncü dönemi 04 Ekim 2017 tarihine kadar devam etmektedir. Erasmus+ Gençlik programları, gençler, gençlik alanında çalışanlar ve gençler için yapılacak projelere dahil olmak isteyenlere fırsatlar sunmaktadır. Sürdürülebilir Turizm Destek Programları Başvuruları Başlamıştır. 10 Temmuz 2017Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ve Anadolu Efes Grubu işbirliği ile Gelecek Turizmde adıyla yürütülen Sürdürülebilir Turizm Destek Programları başvuruları başlamıştır.
  Yükleniyor...