Mal Alımı İçin İhale İlanı

Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2015 | Toplam Okunma: 6347
Gündüz İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Yılı İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Namık Kemal Mahallesi Kampüs Caddesi (Kampüs Kız Öğrenci Yurdu) Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ’da, LOT 1 Ahşap Bar ve Açık Büfe Standı, LOT 2 Mutfak Düzenleme, LOT 3 Marangoz Mobilyaları ve LOT 4 Isıtma Soğutma Sistemleri için bir mal Alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhale kapsamında gerçekleştirilecek alımlar;

LOT 1 Ahşap Bar ve Açık Büfe Standı: Ahşap Bar ve Açık Büfe Standı 1 Adet

 

LOT 2 Mutfak Düzenleme: Cimbali Çalışma Tezgahı 1 Adet; Esspresso Kahve Makinesi 1 Adet; Bar Blender 1 Adet; Bar Mikser 1 Adet; Tek Eviyeli Tezgah-Alt Dolaplı 1 Adet; Tezgah Tipi Buz Dolabı 1 Adet; Filtre Kahve Makinesi 1 Adet; Türk Kahve Makinesi 1 Adet; Limonata/Şerbet Makinesi 1 Adet; Çalışma Tezgahı-Dolaplı 1 Adet; Buz Makinesi (20gr) 1 Adet; Microdalga Fırın 1 Adet; Duvar Rafı(800x300) 1 Adet; Duvar Rafı(1170x300) 1 Adet; Dekoratif Köşe Tezgahı 1 Adet; Flap Kapak 1 Adet; Dekoratif Görünümlü Çekmeceli Çalışma Tezgahı 1 Adet; Tezgah Altı Sürgü Camlı Buzdolabı 1 Adet.  

 

LOT 3 Marangoz Mobilyaları: Yatak Başı1 11 Adet; Yatak Başı2 4 Adet; Komodin 26 Adet; Sehpa 13 Adet; Çalışma Masası (Etejer) 13 Adet; Gardrop (Gömme) 13 Adet; Oda Oturma-Koltuk 60 Adet.;Oda Mutfak Üst Dolap 7.68mt;Oda Mutfak Tezgah 7.68 mt..

 

LOT 4 Isıtma ve Soğutma Sistemleri: Hava Perdesi 120 cm Isıtıcılı 1 Adet; Hava Perdesi 100 cm Isıtıcılı 1 Adet; Yeni Beyaz Bina Genel Klima Sistemi 5 Adet; Ana Bina İnverter Klima 10 Adet.

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası http://gunduz-insaat.com ve http://www.trakyaka.org.tr/ internet adreslerinden görülebilir. Ancak, İhale Dosyası Namık Kemal Mahallesi Kampüs Caddesi (Kampüs Kız Öğrenci Yurdu) Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ  adresinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 22-OCAK-2016 Saat:14:00

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; http://gunduz-insaat.com ve www.trakyaka.org.tr  de yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 22-OCAK_2016 tarihinde, saat 14:30’da ve Namık Kemal Mahallesi Kampüs Caddesi (Kampüs Kız Öğrenci Yurdu) Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ adresinde yapılacak oturumda açılacaktır. 

DİĞER İHALE İLANLARI

T.C. TRAKYA KALKINMA AJANSI HİZMET ALIM İHALE İLANI20 Aralık 201712 ay süresince Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği ile Edirne ve Kırklareli Yatırım Destek Ofislerinde yürütülmek üzere 3 servis ve temizlik görevlisi, 3 ofis görevlisi, 2 idari işler görevlisi, 4 büro görevlisi, 1 makam şoförü, 2 personel şoförü, 1 danışma görevlisi, 1 depo görevlisi ve 1 yönetici asistanı olmak üzere toplam 18 görevliyi içeren hizmet alımı işidir. Mimari ve Mühendislik Uygulama Projesi Hizmet Alımı için ihale ilanı 9 Ocak 2017Kırklareli Ticaret Borsası, Trakya Kalkınma Ajansı 2016 Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Merkez/Kırklareli’de Kırklareli Ticaret Borsası Tarımsal Ürün Depolama Fizibilitesi için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır Hizmet Alımı için ihale ilanı 3 Ocak 2017Trakya Teknopark Yönetici A.Ş. , Trakya Kalkınma Ajansı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Edirne’de Trakya Üniversitesi Tematik Teknopark Fizibilite Raporunun Hazırlanması için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. TRAKYA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERLİĞİ 4 SERVİS ve TEMİZLİK GÖREVLİSİ, 1 DEPO GÖREVLİSİ, 4 OFİS GÖREVLİSİ, 2 İDARİ İŞLER GÖREVLİSİ, 4 BÜRO GÖREVLİSİ, 1 MAKAM ŞOFÖRÜ, 2 PERSONEL ŞOFÖRÜ, 2 DANIŞMA GÖREVLİSİ VE 1 BEKÇİ 15 Aralık 201612 ay süresince Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği 4 servis ve temizlik görevlisi,1 depo görevlisi, 4 ofis görevlisi, 2 idari işler görevlisi, 4 büro görevlisi, 1 makam şoförü, 2 personel şoförü, 2 danışma görevlisi ve 1 bekçi olmak üzere 21 görevliyi içeren hizmet alımı işidir. Yeni Teknoloji Kaynak Robotu Yatırımı ile Tarım Makineleri Üretiminde Katma Değerin Artırılması ve Yeni Ürün üretilmesi Projesi Mal Alımı için ihale ilanı7 Aralık 2016ALTAYOĞLU TARIM MAKİNALARI GIDA TARIM HAYVANCILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, Trakya Kalkınma Ajansı 2016 İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Hayrabolu OSB. Aydın sok. No:1 Hayrabolu/Tekirdağ’da Yeni Teknoloji Kaynak Robotu Yatırımı ile Tarım Makineleri Üretiminde Katma Değerin Artırılması ve Yeni Ürün üretilmesi Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
  Yükleniyor...