Odak Grup Toplantıları

Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı’nın bölgedeki paydaşlarla yapacağı Odak Grup Toplantıları 26 Temmuz Pazartesi günü başlıyor.

Trakya Kalkınma Ajansı’nın bölgedeki paydaşlarla yapacağı Odak Grup Toplantıları 26 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. Ajans uzman personelinin koordinasyonunda Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ il ve ilçe merkezlerinde gerçekleşecek toplantılarda Trakya’daki çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri ve özel sektör temsilcileri bir araya gelecek.

26 Temmuz-10 Ağustos 2010 tarihleri arasında yapılacak olan Trakya Kalkınma Ajansı Odak Grup Toplantılarında, çeşitli komisyonlar bölgenin farklı alanlardaki nabzını tutma amacıyla çalışacaklar. Trakya’nın hemen her kesiminden aktörlerin katılacağı bu çalışmalar bölgenin kalkınması için izlenmesi gereken yolun belirlenmesinde, bir başka deyişle Trakya Kalkınma Ajansı tarafından hazırlanmakta olan Bölge Planı’nın şekillenmesinde önemli rol oynayacak.  

 

 

DİĞER HABERLER

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı. Trakya Bölgesi, Ankara’da Tanıtım Atağına Kalkıyor 2 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da yapıldı.
  Yükleniyor...