Odak Grup Toplantıları

Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı’nın bölgedeki paydaşlarla yapacağı Odak Grup Toplantıları 26 Temmuz Pazartesi günü başlıyor.

Trakya Kalkınma Ajansı’nın bölgedeki paydaşlarla yapacağı Odak Grup Toplantıları 26 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. Ajans uzman personelinin koordinasyonunda Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ il ve ilçe merkezlerinde gerçekleşecek toplantılarda Trakya’daki çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri ve özel sektör temsilcileri bir araya gelecek.

26 Temmuz-10 Ağustos 2010 tarihleri arasında yapılacak olan Trakya Kalkınma Ajansı Odak Grup Toplantılarında, çeşitli komisyonlar bölgenin farklı alanlardaki nabzını tutma amacıyla çalışacaklar. Trakya’nın hemen her kesiminden aktörlerin katılacağı bu çalışmalar bölgenin kalkınması için izlenmesi gereken yolun belirlenmesinde, bir başka deyişle Trakya Kalkınma Ajansı tarafından hazırlanmakta olan Bölge Planı’nın şekillenmesinde önemli rol oynayacak.  

 

 

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...