EDİRNE TİM-TEB GİRİŞİM EVİ TANITIM ETKİNLİĞİ

EDİRNE TİM-TEB GİRİŞİM EVİ TANITIM ETKİNLİĞİ
Eklenme Tarihi: 30 Mart 2016 | Toplam Okunma: 1811
Değerli paydaşlarımız, Trakya Kalkınma Ajansı, Türk Ekonomi Bankası, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Trakya Üniversitesi işbirliğiyle Trakya Teknopark bünyesinde açılacak olan TİM-TEB Girişim Evi’nin tanıtım etkinliği 4 Nisan 2016 Pazartesi günü saat 13:30’da Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Tanıtım etkinliğine katılımız bizi onurlandıracaktır.

 

 

 

 

 

TİM-TEB Girişim Evi Nedir?

TİM-TEB Girişim Evleri’nin amacı, bulunduğu il genelinde yenilikçi, yüksek katma değerli ve ihracat potansiyeli de olan girişimcileri ve girişimci işletmeleri geliştirmek, güçlendirmektir. Bu amaçla bugüne kadar uyguladığımız programlar girişimcilere ve teknolojik şirketlere yönelik olarak gerçekleştirilmiştir.

TİM - TEB Girişim Evi’nde kuluçka, hızlandırma ve büyüme evrelerinde olan girişimcilerimiz için farklı kategorilerdeki ihtiyaçlara yönelik hizmetler sunuyoruz. Girişimcilerimizin mevcut durum analizlerini gerçekleştirdikten sonra işletmenin seviyesini belirliyor ve vereceğimiz danışmanlık hizmetlerini buna göre tanımlıyoruz.

Girişimciler, TİM – TEB Girişim Evi’ni ofis olarak kullanabildikleri gibi, kurumsal web sitesi oluşturma desteği, marka-patent-fikir hakları ile ilgili olarak danışmanlık desteği, müşteri-yatırımcı buluşmaları düzenleme, network sağlama gibi olanaklardan da faydalanıyorlar.

TİM-TEB Girişim Evi Programlarının Katkıları

*  Girişimcilik potansiyelini yaygınlaştırır.

*  Devlet desteklerine etkili bir şekilde ulaşmayı sağlar.

*  Teknoloji firmalarının büyümesini ve ihracat çabalarını destekler.

*  Yeni kurulan şirketlerin başarısını arttırır.

*  Teknoloji firmalarının girişimciliğini geliştirir.

*  Yenilikçi ürün ve hizmetlerin yurtiçi ve yurtdışı platformlara ulaşmasını sağlar.

*  Girişimci ve teknoloji firmalarının finansal ihtiyaçlarını yenilikçi çözümlerle yönlendirir.

*  İş dünyası ile girişimcilerin iş birliğini geliştirir.

*  Yatırımcı potansiyelini artırır, girişimci-yatırımcı ilişkilerini destekler.

 

 

 

 

EDİRNE TİM-TEB GİRİŞİM EVİ TANITIM ETKİNLİĞİ

 

Tarih:

4 Nisan 2016

 

Yer:

Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi

 

Saat:

13:30

 

Başvuru adresi:

teblegirisim.com

 

Sorularınız için:
mert.mavis@teb.com.tr

 

 

 

 

Program İçerikleri

 

 

 

 

Girişim Şirketiniz “START UP” programı ile HAYATA GEÇİYOR.

Yeni kurulan teknoloji şirketleri başta ürün/fiyat ve müşteri olmak üzere kuruluş döneminin hayati kararlarında yönlendiriliyor, ilk müşteri bağlantılarında özel desteklerle güçlü bir başlangıç yapmaları sağlanıyor.

 

Teknoloji firmaları “LEVEL UP” programı ile HIZLANIYOR.

Tutunmayı başaran teknoloji firmalarına büyümeyi hızlıca başlatabilmeleri için yeni müşteri ve yeni pazarlara ulaşma fırsatları ile birlikte özel danışmanlık hizmetleri sunuluyor.

 

“GROW UP” programı ile teknolojik firmalar BÜYÜYOR.

Belli bir ciroyu yakalamış teknoloji firmalarına, yurtiçi veya yurtdışında büyük pazarlara ulaşmaları ve güçlü bir büyümeyi başarmaları için iş yönetimi ve strateji danışmanlığı fırsatları sunuluyor.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

DİĞER ETKİNLİKLER

Trakya Savunma Havacılık Yerlileştirme Zirve ve Sergisi22 Aralık 2017İlki 2015’te yapılan “Trakya Savunma Havacılık Yerlileştirme Zirve ve Sergisinin” ikincisi, 26-27 Aralık Salı ve Çarşamba günleri Tekirdağ da,Namık Kemal Üniversitesi Yerleşkesinde gerçekleştirilecektir. "PROJE BAHARI6 "Etkinlik Başvuruları Başlıyor...7 Şubat 2017AR-GE Proje Pazarı vasıtasıyla Elektrik Elektronik ve Bilişim Sektörü’nün yüksek katma değerli üretim yapabilmesi, ihracatının sürdürülebilir kılınması, Üniversite-Sanayi işbirliği kültürünün yaygınlaştırılması amacı ile AR-GE projesi yapmak isteyen sanayi kuruluşlarının temsilcileri, üniversiteler, AR-GE kuruluşları ve teknopark çalışanları ile araştırmacıları bir araya getirerek aralarındaki iletişimi artırmak, AR-GE destek programlarına başvurulmasına destek olmak, sanayii ihtiyaçları ile buluşmaya katkı sağlayacak ortak proje önerilerinin oluşturulması kapsamında " Proje Baharı6" etkinlik başvuruları başlamıştır. BURSA BEBE, ÇOCUK HAZIR GİYİM ve ÇOCUK İHTİYAÇLARI FUARI28 Kasım 2016JUNIOSHOW, 0–12 yaş arası bebe ve çocuk hazır giyim sektörünün en iyilerini, 10-14 Ocak tarihleri arasında ilkbahar–yaz konsepti ile tekstilin kalbi Bursa’da buluşturuyor. Batı Akdeniz 7.Yörex Fuarı Başlıyor...21 Eylül 2016YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı, üretildiği veya yetiştirildiği yörenin adıyla anılan tarım ürünleri gıda ürünleri, el sanatı ve sanayi ürünlerini ulusal ve küresel ölçekte tanıtmak amacıyla düzenlenen bir organizasyondur. SERKA, Kars için hediyelik eşya tasarım yarışması düzenledi20 Eylül 2016Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA), Kars yöresine ait hediyelik eşya sektöründe yenilikçi fikirleri desteklemek ve bu fikirler ışığında tasarım örnekleri oluşturmak amacıyla 10 Bin TL ödüllü tasarım yarışması düzenledi.
  Yükleniyor...