Trakya Kalkınma Ajansı Edirne İstihdam Fuarı´nda Yerini Aldı

Trakya Kalkınma Ajansı Edirne İstihdam Fuarı´nda Yerini Aldı
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2016 | Toplam Okunma: 1574
Trakya Kalkınma Ajansı, Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi fuaye alanında düzenlenen Edirne İstihdam Fuarı’nda yerini aldı. Fuara Trakya Kalkınma Ajansı ile birlikte 45 firma katıldı.

Trakya Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Edirne Çalışma ve İŞKUR İl Müdürlüğünün birlikte düzenlediği “Edirne İstihdam Fuarı 2016” 27 Nisan 2016 tarihinde Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Fuara Vali Vekili Mustafa Ergün, Vali Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Metin Aydoğdu, Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Yüksel Bayrak, İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Adnan Yıldırım, Edirne Çalışma ve İŞKUR İl Müdürü Şengül Çildam ile akademisyenler, katılımcı firmalar ve öğrenciler katıldı.

Açılışta İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Adnan Yıldırım ve Edirne Çalışma ve İŞKUR İl Müdürü Şengül Çildam birer konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından protokol, Edirne İstihdam Fuarı için açılan standları gezdi. Standların gezilmesinin ardından konferanslara geçildi. Konferanslar öncesi İŞKUR, Trakya Üniversitesi ve Şahinler Holding’in tanıtım sunumları izlendi. Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin bir konferans verdi. Konferansın ardından Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin’e İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Adnan Yıldırım plaket, Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Aydoğdu hediye verdi.

Edirne İstihdam Fuarı katılımıyla ilgili açıklama yapan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, ‘Trakya Bölgesi’nde hizmet veren bir kurum olarak her platformda gençlerimizle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Bugün Edirne İstihdam Fuarı’na katılarak uzmanlarımız üniversite öğrencileriyle görüştü, kendilerine Ajansımızın faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler verdiler. Gençlerimiz de oldukça ilgililer. Bu fuar vesilesiyle birçok farklı firma ile de görüşerek kariyer planları için olumu sonuçlar alacaklarını umuyorum.’ dedi.

 

FOTOĞRAFLAR

Trakya Kalkınma Ajansı Edirne İstihdam Fuarı´nda Yerini AldıTrakya Kalkınma Ajansı Edirne İstihdam Fuarı´nda Yerini AldıTrakya Kalkınma Ajansı Edirne İstihdam Fuarı´nda Yerini Aldı
  Yükleniyor...