16.05.2016-27.05.2016 TARİHLİ EĞİTİM İÇİN MÜLAKATA HAK KAZANANLAR LİSTESİ BELLİ OLDU

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2016 | Toplam Okunma: 1267
16.05.2016-27.05.2016 tarihleri arasında Edirne-Merkez’de açılacak olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi için düzenlenen mülakat görüşmesine katılmaya hak kazanan kişiler belli oldu.

Söz konusu eğitim için mülakat görüşmeleri 12.05.2016 tarihinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası 3.kattaki Edirne Yatırım Destek Ofisi’nde gerçekleştirilecektir.


SAAT 09:00

SELÇUK İGÜN

ANIL SAYGIN ŞEN

EZGİ PALAZ

GÖNÜL YILMAZ

EMİNE KINIK

GÖKNUR GÖK

BİLGE GÜNER

YASİN MEDE

SERKAN DURAN

GÜLAY YENGİN

SAAT 10:00

EZGİ PALAZ

BAHAR ORAL

ZEKİ ATAKAN

İNANÇ KILIÇ

YAVUZ SAKA

HALİL ÇİĞDEM

EBRU KAYAN

FARUK AYDOĞAN

ALPER ÜZAL

ARİF BAHÇECİK

SAAT 11:00

RECEP LADİKLİOĞLU

MUHAMMED TAYYİP AKPINAR

AYGÜL PEKÖZ

ENGİN ÖZDEMİR

MURAT ARSLAN

FERİDE KIZIL

ZAFER YILMAZ

FATMA GÜRSOY

YAHYA GEZER

RASİM OLGUN ÇAYLI

SAAT 13:00

ELİF DEREN ÜNAL

İNCİ NUR YILMAZ

TALHA İBRAHİM EFE

NAİME EREN

AYTAÇ ÇOBANOĞLU

ESRA BALABAN

AYKUT EKİNKIRAN

MURAT KURT

SENEM DEMİRKIRAN

ONUR KILIÇ

SAAT 14:00

AHMET ÖZARSLAN

NAZMİYE ARSLAN

SEZAİ ARSLAN

DİLEK ENEÇ

KAZIM ÇETİN KAVALCI

DİDEM ÇORA

BUKET YILMAZ

LEVENT TABAK

BERRA REÇBER

MUSA ÖZDURMAZ

SAAT 15:00

BURCU İNAL

BARIŞ ÇOBAN

ŞENOL TUNA

METİN KÜÇÜK

GÖKSEL TOPAÇ

AHMET ONUR DONAT

AHMET PAMAKOGLARI

İBRAHİM ÇETİN

TUĞBA DOĞANTUNA

GÖKTÜRK SIĞIRTMAÇ

SAAT 16:00

ZEYNEP TÜTÜNCÜ

FATİME İBİBİK

MEHMET NURİ İBİBİK

GÜRAY KESKİN

FATMA ÇAKIR

CEMİL TUNCAY

AHMET ÜNSAL MANAV

ALEV YAVUZ

NEVZAT YAVUZ

SEVCAN GÖKSEL

HABİBE GÜRCAN

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...