21.06.2016-01.07.2016 TARİHLİ EĞİTİM İÇİN MÜLAKATA HAK KAZANANLAR LİSTESİ BELLİ OLDU

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2016 | Toplam Okunma: 1373
21.06.2016-01.07.2016 tarihleri arasında Edirne-Merkez’de açılacak olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi için düzenlenen mülakat görüşmesine katılmaya hak kazanan kişiler belli oldu.

Söz konusu eğitim için mülakat görüşmeleri 13.05.2016 tarihinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası 3.kattaki Edirne Yatırım Destek Ofisi’nde gerçekleştirilecektir.


SAAT 09:00

ADEM AYDAN

CÜNEYT YAŞLI

TUĞBA SİSOĞLU

BİLGE GÜMER

NURİYE GÜLŞAD ÖZDEMİR

BİRKAN BEY

TAHSİN KARAKAŞLI

BİNNAZ ÇEBİ YEŞİLDAĞ

LEVENT ALKAN

NİHAL SAYGILI

SAAT 10:00

MAŞALLAH IŞIK

ERAY SAĞLAM

AHMET ÜNAL

NAZLI ÜNAL

EBUBEKİR LEKESİZER

GÖKSUCAN AR

TÜLİN ARAZ

MURAT GÖKBULUT

HANDAN GÜRBÜZ

CÜNEYT ÇETİN

SAAT 11:00

FERHAT SOYLU

AYKUT BEY

FÜSUN AYGÜN

HAKAN POLATTİMUR

FİLİZ AŞKIN

İLKER GÜNGÜZ

HASAN DÜZGÜN

MAHMUT ZENGİN

İREM KÜÇÜKSEVİM

HAZEL ALAFTEKİN

SAAT 13:00

CELALETTİN KÜRŞAT KARABURÇAK

ERCAN ŞİMŞEK

HAKAN AHMET MURSALOĞLU

BERKAY ERŞENGÜN

TURGUT BEY

GİZEM ÇİVİ

BAHADIR BAŞARAN

ÜMİT ATALAY

ESİN ATALAY

GÖKÇE GÖÇMEZ

SAAT 14:00

BUKET YAVUZ

ALİ RIZA YILDIRIM

FİRDES GÜLCAN ÖZDOĞAN

DİLEK KARABULUT

MELTEM GARİPOLAN

AÇELYA GİRAY

SEMİH ALPTEKİN

VOLKAN KAPLAN

OKAN ORAK

HÜSEYİN KEÇİCİ

SAAT 15:00

TURHAN ÜLGÜDÜR

VİJDAN GÖL

ALİ OSMAN YEŞİLYURT

AYNUR TURGUT

MUSTAFA ARABACI

BAYRAM BARIŞ YAMAÇ

HÜSEYİN ERBİL BOYACI

NERİMAN ŞENTÜRK

TUNAHAN KASAP

İLYAS SÜLÜNOĞLU

SAAT 16:00

CEMRE YOLDURAK

ALİ GÜLER

MEHMET CAN KAMIŞLI

ERGİN AKBAŞ

ESRA BALABAN

ONUR ÖZDEMİR

SERHAT SEVİNSEL

SİNAN GÖRÜR

GÖKÇE KARAKOÇ

AYŞEGÜL ALKAN

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...