21.06.2016-01.07.2016 Tarihleri Arasında Edirne/Merkez´de açılacak olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine Katılmaya Hak Kazanan Girişimci Adayları Belli Oldu

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2016 | Toplam Okunma: 2372
21.06.2016-01.07.2016 tarihleri arasında Edirne/Merkez'de açılacak olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmaya hak kazanan girişimci adayları aşağıdaki gibidir. 

Eğitim 21 Haziran 2016 Salı günü saat 09:00'da Edirne Ticaret ve Sanayi Odası giriş kat toplantı salonunda başlayacaktır.


Ali Rıza Yıldırım
Okan Orak
Celalettin Kürşat Karaburçak
İlker Gündüz
Açelya Giray
Hüseyin Keçici
Volkan Kaplan
Neriman Şentürk
Binnaz Çebi Yeşildağ
Levent Alkan
Eray Sağlam
Dilek Karabulut
Bilge Gümer
Ercan Şimşek
Maşallah  Işık
Tuba Şişoğlu
Göksucan  Ar
Tunahan Kasap
Firdes Gülcan Özdoğan
Ali Güler
Nuriye Gülşad Özdemir
Vijdan Göl
Turhan Ülgüdür
Nihal  Saygılı
Tahsin  Karakaşlı
İrem Küçüksevim
Füsun Aygün
Aynur Turgut
Adem  Aydan
Esin  Atalay
 

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...