TRAKYAKA Yönetimi Vali Mehmet Ceylan Başkanlığında Toplandı

TRAKYAKA Yönetimi Vali Mehmet Ceylan Başkanlığında Toplandı
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2016 | Toplam Okunma: 1563
Trakya Kalkınma Ajansı aylık olağan yönetim kurulu toplantısı Ajans merkez hizmet binası Tekirdağ’da yapıldı. Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan ve Edirne Valisi Günay Özdemir Yönetim Kurulu toplantısına ilk defa katıldılar.

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısına Edirne Valisi Günay Özdemir, Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Saffet Üresin, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.

 

Bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından gündem maddelerine geçildi. Toplantının ana gündem maddesi 01 Nisan 2016 tarihi itibariyle başvuru süreci tamamlanan 2016 Yılı Mali Destek Programları sonuçları oldu. Nisan ayı sonunda başlayan Bağımsız Değerlendirme ve Değerlendirme Komitesi süreçlerinde Ajans’a teslim edilen 288 proje ele alındı ve Yönetim Kurulunda  görüşüldü.

 

Toplantı dilek ve temenniler bölümüyle sona erdi. Toplantı sonrasında Yönetim Kurulu üyelerine Ajans binasında bir iftar yemeği verildi.  

 

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA Yönetimi Vali Mehmet Ceylan Başkanlığında Toplandı
  Yükleniyor...