TRAKYAKA Yönetimi Vali Mehmet Ceylan Başkanlığında Toplandı

TRAKYAKA Yönetimi Vali Mehmet Ceylan Başkanlığında Toplandı
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2016 | Toplam Okunma: 1770
Trakya Kalkınma Ajansı aylık olağan yönetim kurulu toplantısı Ajans merkez hizmet binası Tekirdağ’da yapıldı. Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan ve Edirne Valisi Günay Özdemir Yönetim Kurulu toplantısına ilk defa katıldılar.

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısına Edirne Valisi Günay Özdemir, Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Saffet Üresin, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.

 

Bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından gündem maddelerine geçildi. Toplantının ana gündem maddesi 01 Nisan 2016 tarihi itibariyle başvuru süreci tamamlanan 2016 Yılı Mali Destek Programları sonuçları oldu. Nisan ayı sonunda başlayan Bağımsız Değerlendirme ve Değerlendirme Komitesi süreçlerinde Ajans’a teslim edilen 288 proje ele alındı ve Yönetim Kurulunda  görüşüldü.

 

Toplantı dilek ve temenniler bölümüyle sona erdi. Toplantı sonrasında Yönetim Kurulu üyelerine Ajans binasında bir iftar yemeği verildi.  

 

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA Yönetimi Vali Mehmet Ceylan Başkanlığında Toplandı

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...