Trakya Kalkınma Ajansı Görüşlerinizi Bekliyor

Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, bölge planına interaktif olarak katkıda bulunma fırsatı sunuyor.

Trakya Kalkınma Ajansı, paydaşlarına, bölgenin kalkınmasında rehber olacak bölge planına interaktif olarak katkıda bulunma fırsatı sunuyor. Ajans uzman kadrosunun, bölge planı hazırlıkları çerçevesinde Trakya’nın dört bir köşesinde düzenlediği Odak Grup Toplantıları için hazırlanan detaylı anket, kurumun resmi sitesi olan www.trakyaka.org.tr üzerinden de doldurulabiliyor.

26 Temmuz-10 Ağustos tarihleri arasında, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından bölge çapında organize edilen Odak Grup Toplantıları’nda farklı sektörlerden bölge aktörlerinin fikirleri alınarak nabız yoklaması yapılıyor. Ancak söz konusu toplantıların yapısı gereği sınırlı sayıda paydaşla bir araya gelinebilmesi, nabız yoklamasının çapını daraltıyor. Trakya Kalkınma Ajansı, bu problemi web sitesi aracılığıyla çözerek bölgenin kalkınması için tüm paydaşların görüşlerinden yararlanmak istiyor.

Ajansın www.trakyaka.org.tr adresli web sitesindeki Odak Grup Anket Formu sayesinde, Odak Grup Toplantıları’na katılamayan aktörlerin, görüşlerini sanal ortam aracılığıyla iletme şansları bulunuyor. Anket sayesinde Trakya’nın kalkınma anlamında güçlü ve zayıf yönlerinin tespit edilmesi, paydaşların daha yakından tanınması ve Trakya Kalkınma Ajansı’nın paydaşlarca ne ölçüde tanındığının belirlenmesi amaçlanıyor. Trakya için mümkün olduğunca katılımcı bir bölge planı hazırlanması için çalışan Trakya Kalkınma Ajansı, her kesimden paydaşlarını web sitesindeki anketi doldurmaya çağırıyor.

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...