Trakya Kalkınma Ajansı Görüşlerinizi Bekliyor

Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, bölge planına interaktif olarak katkıda bulunma fırsatı sunuyor.

Trakya Kalkınma Ajansı, paydaşlarına, bölgenin kalkınmasında rehber olacak bölge planına interaktif olarak katkıda bulunma fırsatı sunuyor. Ajans uzman kadrosunun, bölge planı hazırlıkları çerçevesinde Trakya’nın dört bir köşesinde düzenlediği Odak Grup Toplantıları için hazırlanan detaylı anket, kurumun resmi sitesi olan www.trakyaka.org.tr üzerinden de doldurulabiliyor.

26 Temmuz-10 Ağustos tarihleri arasında, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından bölge çapında organize edilen Odak Grup Toplantıları’nda farklı sektörlerden bölge aktörlerinin fikirleri alınarak nabız yoklaması yapılıyor. Ancak söz konusu toplantıların yapısı gereği sınırlı sayıda paydaşla bir araya gelinebilmesi, nabız yoklamasının çapını daraltıyor. Trakya Kalkınma Ajansı, bu problemi web sitesi aracılığıyla çözerek bölgenin kalkınması için tüm paydaşların görüşlerinden yararlanmak istiyor.

Ajansın www.trakyaka.org.tr adresli web sitesindeki Odak Grup Anket Formu sayesinde, Odak Grup Toplantıları’na katılamayan aktörlerin, görüşlerini sanal ortam aracılığıyla iletme şansları bulunuyor. Anket sayesinde Trakya’nın kalkınma anlamında güçlü ve zayıf yönlerinin tespit edilmesi, paydaşların daha yakından tanınması ve Trakya Kalkınma Ajansı’nın paydaşlarca ne ölçüde tanındığının belirlenmesi amaçlanıyor. Trakya için mümkün olduğunca katılımcı bir bölge planı hazırlanması için çalışan Trakya Kalkınma Ajansı, her kesimden paydaşlarını web sitesindeki anketi doldurmaya çağırıyor.

  Yükleniyor...