Trakya Kalkınma Ajansı Görüşlerinizi Bekliyor

Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, bölge planına interaktif olarak katkıda bulunma fırsatı sunuyor.

Trakya Kalkınma Ajansı, paydaşlarına, bölgenin kalkınmasında rehber olacak bölge planına interaktif olarak katkıda bulunma fırsatı sunuyor. Ajans uzman kadrosunun, bölge planı hazırlıkları çerçevesinde Trakya’nın dört bir köşesinde düzenlediği Odak Grup Toplantıları için hazırlanan detaylı anket, kurumun resmi sitesi olan www.trakyaka.org.tr üzerinden de doldurulabiliyor.

26 Temmuz-10 Ağustos tarihleri arasında, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından bölge çapında organize edilen Odak Grup Toplantıları’nda farklı sektörlerden bölge aktörlerinin fikirleri alınarak nabız yoklaması yapılıyor. Ancak söz konusu toplantıların yapısı gereği sınırlı sayıda paydaşla bir araya gelinebilmesi, nabız yoklamasının çapını daraltıyor. Trakya Kalkınma Ajansı, bu problemi web sitesi aracılığıyla çözerek bölgenin kalkınması için tüm paydaşların görüşlerinden yararlanmak istiyor.

Ajansın www.trakyaka.org.tr adresli web sitesindeki Odak Grup Anket Formu sayesinde, Odak Grup Toplantıları’na katılamayan aktörlerin, görüşlerini sanal ortam aracılığıyla iletme şansları bulunuyor. Anket sayesinde Trakya’nın kalkınma anlamında güçlü ve zayıf yönlerinin tespit edilmesi, paydaşların daha yakından tanınması ve Trakya Kalkınma Ajansı’nın paydaşlarca ne ölçüde tanındığının belirlenmesi amaçlanıyor. Trakya için mümkün olduğunca katılımcı bir bölge planı hazırlanması için çalışan Trakya Kalkınma Ajansı, her kesimden paydaşlarını web sitesindeki anketi doldurmaya çağırıyor.

DİĞER HABERLER

Mahmut Şahin :”Sera Projesi Tekirdağ Çiftçisine Yeni Ufuklar Açacak” 25 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2016 Mali Destek Programları kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan “Süleymanpaşa İlçesi Modern Serada Çiçekçilik Örnek Uygulama Alanı” projesinin açılışı yapıldı. Bir Fikrim Var Yarışması’nın Kazananları Ödüllerini Aldı16 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının finali Çorlu’da yapıldı ve ilk beşe giren isimler ödüllerini aldı. Yeni İşim Girişim ’in Kazananları Belli Oldu 7 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından başlatılan ‘’Yeni İşim Girişim Programı’’ 2018 finali Kırklareli Eski Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Yeni İşim Girişim ’de Finalistler Belli Oldu3 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından parlak iş fikirlerini Trakya ekonomisine kazandırmak üzere başlatılan “Yeni İşim Girişim 2018 Let’s Up Eğitimleri Ara Jürisi” yapıldı. Bölgedeki girişimcilere mentorluk desteği sağlayan ve finansman kaynakları ile buluşma fırsatları sunan programdan yararlanmak üzere iş fikirlerini sunan girişimci adayları kıyasıya yarıştı. TRAKYAKA Yönetimi Edirne’de Toplandı30 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Edirne Valiliği’nde gerçekleştirdi.
  Yükleniyor...