Diş Hekimimi Seviyorum Projesi Hayata Geçiyor

Diş Hekimimi Seviyorum Projesi Hayata Geçiyor
Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2016 | Toplam Okunma: 833
Trakya Kalkınma Ajansı 2016 yılı Mali Destek Programları kapsamında proje uygulama sözleşmeleri imzalanmaya devam ediyor.

Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından Ajansa sunulan ve hibe desteği almaya hak kazanan “Diş Hekimimi Seviyorum” projesinde imzalar atıldı. Trakya Kalkınma Ajansı merkezinde düzenlenen imza töreninde Genel Sekreter Mahmut Şahin ve Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Fergan Genç hazır bulundu.

Proje ile başvuru sahibi Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nin önderliğinde, Kırklareli Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırklareli Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ve Kırklareli Halk Sağlığı Müdürlüğü ile ortaklaşa yapılacak etkinlik ve faaliyetlerle 3-6 yaş grubu okul öncesi çocuklarda, okula giden zihinsel engelli çocuklarda ve okula gidemeyen diğer zihinsel engelli çocuklarda ağız ve diş sağlığının korunması ve geliştirilmesi çalışmaları yapılacak.

Dokuz ayda tamamlanması planlanan projenin bütçesi ise 43.540,00 TL.

 

DİĞER HABERLER

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı23 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Kasım ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Tekirdağ’da gerçekleştirildi. Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor.
  Yükleniyor...