Diş Hekimimi Seviyorum Projesi Hayata Geçiyor

Diş Hekimimi Seviyorum Projesi Hayata Geçiyor
Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2016 | Toplam Okunma: 1089
Trakya Kalkınma Ajansı 2016 yılı Mali Destek Programları kapsamında proje uygulama sözleşmeleri imzalanmaya devam ediyor.

Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından Ajansa sunulan ve hibe desteği almaya hak kazanan “Diş Hekimimi Seviyorum” projesinde imzalar atıldı. Trakya Kalkınma Ajansı merkezinde düzenlenen imza töreninde Genel Sekreter Mahmut Şahin ve Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Fergan Genç hazır bulundu.

Proje ile başvuru sahibi Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nin önderliğinde, Kırklareli Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırklareli Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ve Kırklareli Halk Sağlığı Müdürlüğü ile ortaklaşa yapılacak etkinlik ve faaliyetlerle 3-6 yaş grubu okul öncesi çocuklarda, okula giden zihinsel engelli çocuklarda ve okula gidemeyen diğer zihinsel engelli çocuklarda ağız ve diş sağlığının korunması ve geliştirilmesi çalışmaları yapılacak.

Dokuz ayda tamamlanması planlanan projenin bütçesi ise 43.540,00 TL.

 

DİĞER HABERLER

Mahmut Şahin :”Sera Projesi Tekirdağ Çiftçisine Yeni Ufuklar Açacak” 25 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2016 Mali Destek Programları kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan “Süleymanpaşa İlçesi Modern Serada Çiçekçilik Örnek Uygulama Alanı” projesinin açılışı yapıldı. Bir Fikrim Var Yarışması’nın Kazananları Ödüllerini Aldı16 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının finali Çorlu’da yapıldı ve ilk beşe giren isimler ödüllerini aldı. Yeni İşim Girişim ’in Kazananları Belli Oldu 7 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından başlatılan ‘’Yeni İşim Girişim Programı’’ 2018 finali Kırklareli Eski Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Yeni İşim Girişim ’de Finalistler Belli Oldu3 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından parlak iş fikirlerini Trakya ekonomisine kazandırmak üzere başlatılan “Yeni İşim Girişim 2018 Let’s Up Eğitimleri Ara Jürisi” yapıldı. Bölgedeki girişimcilere mentorluk desteği sağlayan ve finansman kaynakları ile buluşma fırsatları sunan programdan yararlanmak üzere iş fikirlerini sunan girişimci adayları kıyasıya yarıştı. TRAKYAKA Yönetimi Edirne’de Toplandı30 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Edirne Valiliği’nde gerçekleştirdi.
  Yükleniyor...