2016 Yılı Mali Destek Programları Başlangıç Toplantısı Yapıldı

2016 Yılı Mali Destek Programları Başlangıç Toplantısı Yapıldı
Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2016 | Toplam Okunma: 1072
Trakya Kalkınma Ajansı 2016 Yılı Mali Destek Programları döneminde başarılı bulunan projelere ilişkin başlangıç toplantısı Tekirdağ’da yapıldı.

Sonuçları Temmuz ayı içerisinde açıklanan TRAKYAKA 2016 Yılı Proje Teklif Çağrısı neticesinde Ajanstan destek almaya hak kazanan proje sahipleri Ajans merkezinde düzenlenen başlangıç toplantısında buluştu. İzleme ve Değerlendirme Birimi uzmanları tarafından proje sahiplerine Ajans mevzuatı ve proje uygulama süreçleri hakkında detaylı bilgiler verildi.

Trakya Kalkınma Ajansı Mali Destek Programları kapsamında destek almaya hak kazanan projelerin  başarılı bir şekilde tamamlanması amacıyla proje sahiplerine yönelik olarak uygulama eğitimleri de düzenlenecek.

FOTOĞRAFLAR

2016 Yılı Mali Destek Programları Başlangıç Toplantısı Yapıldı

DİĞER HABERLER

Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı. Bir Fikrim Var Proje Yarışması Başlıyor12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşecek olan ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının tanıtım toplantısı Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı. Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da Yapıldı28 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı ve Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Derneği (TÜDEP) işbirliğinde düzenlenen ve iki gün süren Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da sona erdi. TRAKYAKA 2018 Mali Destek Programlarını İlan Etti27 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı yayınlandı. İki başlık halinde ilan edilen programlar için 11.01.2018 tarihinden itibaren başvuru kabulüne başlanacağı açıklandı. Ajans tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili proje başvuruları 23 Şubat 2018 saat 23.00’e kadar KAYS üzerinden (KAYS: Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi), ıslak imzalı taahhütnameler ise elden veya posta/kargo yoluyla 02 Mart 2018 Cuma günü saat 18.00’e dek kabul edilecek.
  Yükleniyor...