2016 Yılı Mali Destek Programları Başlangıç Toplantısı Yapıldı

2016 Yılı Mali Destek Programları Başlangıç Toplantısı Yapıldı
Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2016 | Toplam Okunma: 1160
Trakya Kalkınma Ajansı 2016 Yılı Mali Destek Programları döneminde başarılı bulunan projelere ilişkin başlangıç toplantısı Tekirdağ’da yapıldı.

Sonuçları Temmuz ayı içerisinde açıklanan TRAKYAKA 2016 Yılı Proje Teklif Çağrısı neticesinde Ajanstan destek almaya hak kazanan proje sahipleri Ajans merkezinde düzenlenen başlangıç toplantısında buluştu. İzleme ve Değerlendirme Birimi uzmanları tarafından proje sahiplerine Ajans mevzuatı ve proje uygulama süreçleri hakkında detaylı bilgiler verildi.

Trakya Kalkınma Ajansı Mali Destek Programları kapsamında destek almaya hak kazanan projelerin  başarılı bir şekilde tamamlanması amacıyla proje sahiplerine yönelik olarak uygulama eğitimleri de düzenlenecek.

FOTOĞRAFLAR

2016 Yılı Mali Destek Programları Başlangıç Toplantısı Yapıldı

DİĞER HABERLER

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı. Trakya Bölgesi, Ankara’da Tanıtım Atağına Kalkıyor 2 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da yapıldı.
  Yükleniyor...