2010 E-Öğrenme (E-Learning) Ödül Yarışması

Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2010 | Toplam Okunma:

Avrupa Birliği eğitimde teknolojiyi en iyi kullanan projeleri ödüllendirmek amacıyla bir proje yarışması düzenliyor. Her kategori için kazananlara para ödülünün yanında bazı teknoloji ürünlerinin de hediye edileceği yarışmanın detayları şöyle:

Fonun Adı 2010 E-Öğrenme (E-Learning) Ödül Yarışması
Fonu Sağlayan Kuruluş Avrupa Birliği
Fon Özeti Bu yarışmanın amacı, eğitimde teknolojiyi en iyi kullanan projeleri ödüllendirmektir.
 
Tüm okullar ve öğretmenleri eğiten eğitim kurumları, eğitim ve öğrenmede teknolojiyi en iyi kullanan projeleri ile yarışmaya katılabilirler.


Fonun Toplam Miktarı Fon miktarı belirtilmemiştir.
Alabileceğiniz Fon Miktarı Her kategori için yarışmayı kazananlara para ödülünün yanında bazı teknoloji ürünleri de hediye edilecektir.
Başvuru Zamanı 01 Haziran 2010 Salı / 28 Eylül 2010 Salı
Başvuruyu Kimler Yapabilir
  • Üniversite
  • İlk-Orta Öğretim Kurumu
Gerekli Şartlar Yarışma başvurusu okullar ve öğretmen eğitimi yapan kurumlar tarafından yapılabilir.
Başvuru Şekli Başvurular elektronik ortamdahttp://elearningawards.eun.org/ww/en/pub/elearningawards/register.cfm adresinden yapılmalıdır.
İletişim Bilgisi  
İnternet Adresi http://elearningawards.eun.org/ww/en/pub/elearning
E-Posta elearningawards-info@eun.org
Telefon  
Faks  
Adres  
İlgili Kişi  
Daha Fazla Bilgi İçin http://www.elearningawards.eun.org/ww/en/pub/elear

Kaynak: www.fonhavuzu.com

DİĞER DUYURULAR

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI13 Kasım 2017TR71 Düzey 2 Bölgesinde (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Nevşehir merkezli olarak kurulan Ahiler Kalkınma Ajansı´na (AHİKA) 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri dâhilinde; ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 11 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 4 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri13 Kasım 2017Ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalarımız kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” verilmektedir. Edirne Merkez Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları Başladı13 Kasım 2017Kasım Ayı içerisinde Edirne Merkez´de açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başvuruları başladı. T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI10 Kasım 2017Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIM İLANI (T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı)26 Ekim 2017T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye illerinden oluşan TR63 bölgesinde faaliyet göstermekte olup Ajans merkezi Hatay ilidir. 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ve 25.07.2006 tarihli ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri uyarınca; Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...