2010 E-Öğrenme (E-Learning) Ödül Yarışması

Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2010 | Toplam Okunma:

Avrupa Birliği eğitimde teknolojiyi en iyi kullanan projeleri ödüllendirmek amacıyla bir proje yarışması düzenliyor. Her kategori için kazananlara para ödülünün yanında bazı teknoloji ürünlerinin de hediye edileceği yarışmanın detayları şöyle:

Fonun Adı 2010 E-Öğrenme (E-Learning) Ödül Yarışması
Fonu Sağlayan Kuruluş Avrupa Birliği
Fon Özeti Bu yarışmanın amacı, eğitimde teknolojiyi en iyi kullanan projeleri ödüllendirmektir.
 
Tüm okullar ve öğretmenleri eğiten eğitim kurumları, eğitim ve öğrenmede teknolojiyi en iyi kullanan projeleri ile yarışmaya katılabilirler.


Fonun Toplam Miktarı Fon miktarı belirtilmemiştir.
Alabileceğiniz Fon Miktarı Her kategori için yarışmayı kazananlara para ödülünün yanında bazı teknoloji ürünleri de hediye edilecektir.
Başvuru Zamanı 01 Haziran 2010 Salı / 28 Eylül 2010 Salı
Başvuruyu Kimler Yapabilir
  • Üniversite
  • İlk-Orta Öğretim Kurumu
Gerekli Şartlar Yarışma başvurusu okullar ve öğretmen eğitimi yapan kurumlar tarafından yapılabilir.
Başvuru Şekli Başvurular elektronik ortamdahttp://elearningawards.eun.org/ww/en/pub/elearningawards/register.cfm adresinden yapılmalıdır.
İletişim Bilgisi  
İnternet Adresi http://elearningawards.eun.org/ww/en/pub/elearning
E-Posta elearningawards-info@eun.org
Telefon  
Faks  
Adres  
İlgili Kişi  
Daha Fazla Bilgi İçin http://www.elearningawards.eun.org/ww/en/pub/elear

Kaynak: www.fonhavuzu.com

DİĞER DUYURULAR

2018 Yılı Mali Destek Programları Son Başvuru Tarihi Değişikliği14 Şubat 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 2018 yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında ilan edilen İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı ve Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programının son başvuru tarihleri değişmiştir. BASIN DUYURUSU10 Ocak 2018Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde Tekirdağ ili mesleki ve teknik okullarında eğitim gören öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmek, bilimsel düşünme, rekabet edebilme bilinciyle araştırmaya yönelmelerini sağlamak ve öğrencileri teşvik etmek amacıyla “Bir Fikrim Var” proje yarışması düzenlenecektir. 2018 Yılı Bağımsız Değerlendirici İlanı29 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında Küçük Ölçekli Altyapı ve İktisadi Kalkınma Mali Destek Programlarını ilan etmiştir. Söz konusu mali destek programları kapsamında başvurusu yapılacak projelerin, başvuru rehberinde belirtilecek esaslara göre teknik ve mali değerlendirmesini yapmak üzere bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecektir. TRAKYA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM SINAVI İLANI15 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından, 25.01.2006 tarih ve 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile buna istinaden yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TR21 Düzey 2 Bölgesinin (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ) kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, kendine güvenen ve iletişime açık, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı düşünen, üretken, yenilikçi, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan 6 Uzman ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır. T.C. ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI13 Aralık 2017Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’na (OKA) 25.02.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmî Gazete´de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TR 83 Bölgesi (Amasya, Çorum, Samsun, Tokat) illerinin kalkınmasına hizmet etmek isteyen, dinamik, analitik düşünme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın, özgüven sahibi, iletişime açık, pozitif düşünen, sorumluluk alabilen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,seyahat engeli olmayan,bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hâkim, 6(altı) Uzman Personelile 1 (bir) iç denetçialımı yapılacaktır.
  Yükleniyor...