TRAKYAKA 16.MÜSİAD Fuarına Katıldı

TRAKYAKA 16.MÜSİAD Fuarına Katıldı
Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2016 | Toplam Okunma: 992
Bu yıl on altıncısı yapılan MÜSİAD Uluslararası Fuarı’na ikinci kez katılan Trakya Kalkınma Ajansı katılımcılara Trakya’nın yatırım olanaklarını anlattı.

"İş Burada" sloganıyla bölgesel, küresel ticaret ve yatırım iş birliklerine ev sahipliği yapacak 16. MÜSİAD EXPO'nun açılış törenini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı.Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan fuarın açılış törenine, dünyanın dört bir yanından iş dünyası temsilcileri de büyük ilgi gösterdi.Açılış konuşmalarının ardından Cumhurbaşkanı ve beraberindekiler stantları ziyaret etti.123 ülkeden 7250 işadamı ve yaklaşık 200 bin ziyaretçiyi ağırlaması beklenen MÜSİAD EXPO ile eş zamanlı olarak yüksek teknoloji fuarı 3. High Tech Port ve 20. Uluslararası İş Forumu da (IBF) düzenleniyor.

Bu yıl 200.000 katılımcı tarafından ziyaret edilmesi beklenen MÜSİAD Uluslararası Fuarı, her iki yılda bir Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi ile paralel olarak, T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın katkılarıyla İstanbul’da düzenleniyor. Etkinlik, fuar katılımcı işadamları ile yatırımcıları bir araya getirerek, ticari işbirliği ve küresel ortaklıklar için yeni fırsatlar sunuyor. Büyük ticaret kapasitesi ve gönül birliği organizasyonuyla, Asya’dan Avrupa’ya, Afrika ülkelerinden Türkî Cumhuriyetlere kadar yabancı işadamları, yerli ve yabancı stant katılımcılarıyla uluslararası düzeyde organize ediliyor. Yerli ve yabancı toplam 700 şirketi buluşturan MÜSİAD EXPO, 12 Kasım'a kadar devam edecek.

Trakya Kalkınma Ajansı Fuara İkinci Kez Katıldı

5. Salonda yer alan Trakya Kalkınma Ajansı standına yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisi oldu. Ağırlıklı olarak sanayici, basın mensubu, eğitimci ve turizmcilerin ziyaret ettiği stantta Ajans uzmanları Trakya ve Türkiye’de uygulanandestekler ile ilgili sorulara yanıt verdi.Fuarın açılış toplantısına katılan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç ve Tekirdağ MÜSİAD Başkanı Muzaffer Aslan MÜSİAD EXPO’da yer alan Trakya firmalarının stantlarını da ziyaret ettiler.    

FOTOĞRAFLAR

TRAKYAKA 16.MÜSİAD Fuarına KatıldıTRAKYAKA 16.MÜSİAD Fuarına KatıldıTRAKYAKA 16.MÜSİAD Fuarına KatıldıTRAKYAKA 16.MÜSİAD Fuarına Katıldı
  Yükleniyor...