3. Ankara Fotoğraf Yarışması Başlıyor

3. Ankara Fotoğraf Yarışması Başlıyor
Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2017 | Toplam Okunma: 611

Ankara Kalkınma Ajansı ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen yarışmada; Ankara'nın kültürel ve tarihi yönlerinin yanı sıra, yöresel değerlerinin de ön plana çıkacağı fotoğraflar değerlendirilecek.

Yarışma, lise öğrencileri, üniversite öğrencileri ve yetişkinler olmak üzere 3 kategoride düzenlenecek. Yarışmaya katılmak isteyenlerin 8 Haziran 2017 tarihine kadar çektikleri fotoğrafları göndermeleri gerekiyor. Katılımın ücretsiz olduğu yarışmaya ilişkin detaylara Ajansımız web sitesi üzerinden ulaşılabilir.

Sonuçlar, seçici kurul değerlendirmesinin ardından basın yoluyla ve www.ankaraka.org.tr  ile www.tfsf.org.tr adreslerinden duyurulacak.

Birinciye 3 Bin TL

Her kategoride birinci olan yarışmacı 3 bin, ikinci olan 2 bin, üçüncü olan yarışmacı da bin lira ödül kazanacak. Yarışmada mansiyon kazanan yarışmacılara ise 500 lira ödül verilecek. Yarışmada ayrıca her kategoriden en fazla 10 eser de sergilenmek üzere seçilecek. Sergilenmeye hak kazanan fotoğraflara ise 100 lira ödül verilecek.

 

http://www.ankaraka.org.tr/tr/data.asp?id=3625

 

  Yükleniyor...