3. Ankara Fotoğraf Yarışması Başlıyor

3. Ankara Fotoğraf Yarışması Başlıyor
Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2017 | Toplam Okunma: 117

Ankara Kalkınma Ajansı ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen yarışmada; Ankara'nın kültürel ve tarihi yönlerinin yanı sıra, yöresel değerlerinin de ön plana çıkacağı fotoğraflar değerlendirilecek.

Yarışma, lise öğrencileri, üniversite öğrencileri ve yetişkinler olmak üzere 3 kategoride düzenlenecek. Yarışmaya katılmak isteyenlerin 8 Haziran 2017 tarihine kadar çektikleri fotoğrafları göndermeleri gerekiyor. Katılımın ücretsiz olduğu yarışmaya ilişkin detaylara Ajansımız web sitesi üzerinden ulaşılabilir.

Sonuçlar, seçici kurul değerlendirmesinin ardından basın yoluyla ve www.ankaraka.org.tr  ile www.tfsf.org.tr adreslerinden duyurulacak.

Birinciye 3 Bin TL

Her kategoride birinci olan yarışmacı 3 bin, ikinci olan 2 bin, üçüncü olan yarışmacı da bin lira ödül kazanacak. Yarışmada mansiyon kazanan yarışmacılara ise 500 lira ödül verilecek. Yarışmada ayrıca her kategoriden en fazla 10 eser de sergilenmek üzere seçilecek. Sergilenmeye hak kazanan fotoğraflara ise 100 lira ödül verilecek.

 

http://www.ankaraka.org.tr/tr/data.asp?id=3625

 

DİĞER DUYURULAR

T.C. KARACADAĞ KALKINMA AJANSI (İnsan Kaynakları)8 Haziran 2017PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI  Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı1 Haziran 2017Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı ilgili mevzuatı uyarınca 12 uzman, 1 iç denetçi ve 3 destek personel istihdamı için yarışma sınavı düzenleyecektir.  DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI30 Mayıs 2017Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya ve Yalova illerinde çalıştırılmak üzere; bölge ve ülkesinin kalkınmasına hizmet etmeye gönüllü, iletişime açık ve kendine güvenen, başarma azmine sahip, çevresindeki olaylara duyarlı, farkındalık ve fark yaratma düzeyi yüksek, öğrenmeye ve kendisini yetiştirmeye açık, sorumluluk alabilen, yenilikçi, yaratıcı, çözüm odaklı, analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, değişen çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, insan ilişkileri, kendini ifade yeteneği ve iletişim becerileri güçlü, organizasyon ve yönetim becerisine sahip, görev verilecek her birimde ve her ilde şartsız görev yapmayı kabul edecek, çağın gerektirdiği bilgi sistem/donanımlarını kullanma ve uygulama yeteneklerine sahip 14 (ondört) Uzman, 1 (bir) İç Denetçi ve 1 (bir) Destek Personel alımı yapacaktır. Yeni İşim Girişim Let’s Up Eğitimleri Ara Jüri Sonuçları24 Nisan 201721 Nisan 2017 tarihinde Trakya Kalkınma Ajansı’nda gerçekleştirilen “Yeni İşim Girişim Let’s Up Eğitimleri Ara Jüri” sonuçları açıklanmıştır. Edirne TİM TEB Girişim Evi ´´WAKE UP´´ Programı için kayıtlar başlamıştır!11 Nisan 201717-21-27 Nisan 2017 tarihlerinde saat 14:00-18:00 arasında Trakya Teknopark´ta gerçekleşecek olan Wake Up Programı; kendi işini kurmak, yenilikçi metotları kullanarak inovatif iş fikirleri bulmak ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen üniversite öğrencilerini çağırıyor. Tasarım odaklı düşünce (design thinking) ile fikir geliştirme, ürün geliştirme ve yalın iş modeli oluşturmayı kapsayan yaklaşık 3 haftalık uygulama ağırlıklı bir eğitim yapılacaktır.
  Yükleniyor...