TRAKYAKA İftar Yemeğinde Buluştu

TRAKYAKA İftar Yemeğinde Buluştu
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyeleri, iftar yemeğinde Ajans personeli ile bir araya geldi.

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyeleri, iftar yemeğinde Ajans personeli ile bir araya geldi. Ajansın 18 Ağustos Çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı’nın akabinde Tekirdağ Polisevi’nde gerçekleşen iftar yemeği, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Trakya Kalkınma Ajansı personelini buluşturdu.

Edirne Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Sözer, Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Tacittin Çalım, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Tuna Soykan, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Güler, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yurdanur’un iştirak ettiği iftar yemeğinde Ajans Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün ve Ajans personeli tam kadro olarak hazır bulundu.

Tekirdağ Polisevi’ndeki iftar yemeğinin ardından Ajans personeli, Yönetim Kurulu Üyelerine kısaca kendilerini tanıttı. Trakya Kalkınma Ajansı’nın iftar yemeği toplu fotoğraf çekimi ve Yönetim Kurulu Üyelerinin uğurlanmasıyla son buldu.  

 

  Yükleniyor...