TRAKYAKA İftar Yemeğinde Buluştu

TRAKYAKA İftar Yemeğinde Buluştu
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyeleri, iftar yemeğinde Ajans personeli ile bir araya geldi.

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyeleri, iftar yemeğinde Ajans personeli ile bir araya geldi. Ajansın 18 Ağustos Çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı’nın akabinde Tekirdağ Polisevi’nde gerçekleşen iftar yemeği, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Trakya Kalkınma Ajansı personelini buluşturdu.

Edirne Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Sözer, Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Tacittin Çalım, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Tuna Soykan, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Güler, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yurdanur’un iştirak ettiği iftar yemeğinde Ajans Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün ve Ajans personeli tam kadro olarak hazır bulundu.

Tekirdağ Polisevi’ndeki iftar yemeğinin ardından Ajans personeli, Yönetim Kurulu Üyelerine kısaca kendilerini tanıttı. Trakya Kalkınma Ajansı’nın iftar yemeği toplu fotoğraf çekimi ve Yönetim Kurulu Üyelerinin uğurlanmasıyla son buldu.  

 

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...