TRAKYAKA İftar Yemeğinde Buluştu

TRAKYAKA İftar Yemeğinde Buluştu
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyeleri, iftar yemeğinde Ajans personeli ile bir araya geldi.

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyeleri, iftar yemeğinde Ajans personeli ile bir araya geldi. Ajansın 18 Ağustos Çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı’nın akabinde Tekirdağ Polisevi’nde gerçekleşen iftar yemeği, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Trakya Kalkınma Ajansı personelini buluşturdu.

Edirne Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Sözer, Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Tacittin Çalım, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Tuna Soykan, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Güler, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yurdanur’un iştirak ettiği iftar yemeğinde Ajans Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün ve Ajans personeli tam kadro olarak hazır bulundu.

Tekirdağ Polisevi’ndeki iftar yemeğinin ardından Ajans personeli, Yönetim Kurulu Üyelerine kısaca kendilerini tanıttı. Trakya Kalkınma Ajansı’nın iftar yemeği toplu fotoğraf çekimi ve Yönetim Kurulu Üyelerinin uğurlanmasıyla son buldu.  

 

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...