Trakya Savunma Havacılık Yerlileştirme Zirve ve Sergisi

Trakya Savunma Havacılık Yerlileştirme Zirve ve Sergisi
Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2017 | Toplam Okunma: 1091
İlki 2015’te yapılan “Trakya Savunma Havacılık Yerlileştirme Zirve ve Sergisinin” ikincisi, 26-27 Aralık Salı ve Çarşamba günleri Tekirdağ da,Namık Kemal Üniversitesi Yerleşkesinde gerçekleştirilecektir.

Zirve Kapsamında, Trakya Bölgesi sanayicileri ile Türk Savunma ve Havacılık Endüstrisinin ana yüklenicileri, yöneticileri, tedarik yöneticileri ve karar vericileri bir araya gelecek, paneller, sunumlar, fabrika ziyaretleri ve ikili görüşmeler yapılacaktır.

Önemli bir çok kurum ve ismin bir araya geleceği etkinliğe, siz değerli paydaşımızın da iştirak etmesini önemsiyor, sizleri zirveye davet ediyoruz.

YER: Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Kampüsü, Rektörlük Binası Konferans ve Sergi Alanları

TARİH: 26-27 Aralık 2017

PROGRAM DETAYI

DİĞER ETKİNLİKLER

"PROJE BAHARI6 "Etkinlik Başvuruları Başlıyor...7 Şubat 2017AR-GE Proje Pazarı vasıtasıyla Elektrik Elektronik ve Bilişim Sektörü’nün yüksek katma değerli üretim yapabilmesi, ihracatının sürdürülebilir kılınması, Üniversite-Sanayi işbirliği kültürünün yaygınlaştırılması amacı ile AR-GE projesi yapmak isteyen sanayi kuruluşlarının temsilcileri, üniversiteler, AR-GE kuruluşları ve teknopark çalışanları ile araştırmacıları bir araya getirerek aralarındaki iletişimi artırmak, AR-GE destek programlarına başvurulmasına destek olmak, sanayii ihtiyaçları ile buluşmaya katkı sağlayacak ortak proje önerilerinin oluşturulması kapsamında " Proje Baharı6" etkinlik başvuruları başlamıştır. BURSA BEBE, ÇOCUK HAZIR GİYİM ve ÇOCUK İHTİYAÇLARI FUARI28 Kasım 2016JUNIOSHOW, 0–12 yaş arası bebe ve çocuk hazır giyim sektörünün en iyilerini, 10-14 Ocak tarihleri arasında ilkbahar–yaz konsepti ile tekstilin kalbi Bursa’da buluşturuyor. Batı Akdeniz 7.Yörex Fuarı Başlıyor...21 Eylül 2016YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı, üretildiği veya yetiştirildiği yörenin adıyla anılan tarım ürünleri gıda ürünleri, el sanatı ve sanayi ürünlerini ulusal ve küresel ölçekte tanıtmak amacıyla düzenlenen bir organizasyondur. SERKA, Kars için hediyelik eşya tasarım yarışması düzenledi20 Eylül 2016Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA), Kars yöresine ait hediyelik eşya sektöründe yenilikçi fikirleri desteklemek ve bu fikirler ışığında tasarım örnekleri oluşturmak amacıyla 10 Bin TL ödüllü tasarım yarışması düzenledi. EDİRNE TİM-TEB GİRİŞİM EVİ TANITIM ETKİNLİĞİ30 Mart 2016Değerli paydaşlarımız, Trakya Kalkınma Ajansı, Türk Ekonomi Bankası, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Trakya Üniversitesi işbirliğiyle Trakya Teknopark bünyesinde açılacak olan TİM-TEB Girişim Evi’nin tanıtım etkinliği 4 Nisan 2016 Pazartesi günü saat 13:30’da Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Tanıtım etkinliğine katılımız bizi onurlandıracaktır.
  Yükleniyor...