Trakyaka Bağımsız Değerlendirici Havuzu İlanı

Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 ve 2011 yıllarında yürütülmesi planlanan mali destek programları için Bağımsız Değerlendirici Havuzu oluşturmaktadır.

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından TR21(Edirne, Tekirdağ, Kırklareli) Trakya Bölgesinde 2010 ve 2011 yıllarında yürütülmesi planlanan mali destek programları kapsamında başvurusu yapılacak projelerin, başvuru rehberinde belirtilecek esaslara göre teknik ve mali değerlendirmesini yapmak üzere bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecektir.

Bağımsız değerlendirici olarak görevlendirilmek üzere başvuruda bulunacak adaylar arasından uygun nitelikleri taşıyanlar, bağımsız değerlendirici olarak seçilerek bir bağımsız değerlendirici havuzu oluşturulacaktır. Başvurular, ekteki başvuru formunun bilgisayar ortamında doldurulup badeg@trakyaka.org.tr adresine elektronik posta ile gönderilmesi şeklinde yapılacaktır. Diğer yollarla yapılan başvurular hiçbir şekilde dikkate alınmayacaktır. Havuzda yer alan bağımsız değerlendiriciler, proje teklif çağrısı döneminde ilgili alandaki tecrübelerine göre Ajans tarafından seçilip görevlendirilecektir.

EKLER:

İlan Metni
Başvuru Formu

  Yükleniyor...