Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2018 | Toplam Okunma: 309
Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi.

Etkinlikte kamu ve özel sektörde kalite ve iş süreçlerine dair verimlik üzerine paneller gerçekleştirildi. EtkinliğeTrakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Kal-Der Yönetim Kurulu Başkanı Buket Eminoğlu Pilavcı, Kal-Der üyeleri, firmaların temsilcileri, davetliler ve basın mensupları katıldı.

Açılış panelindekonuşma yapan TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin, gelişen ve değişen Dünya’ya ayak uydurmak zorunda olduğumuzu vurgulayarak ’’Eskiden bilgi aritmetik olarak artıyordu ama artık günümüzde bilgi katlanarak geometrik bir şekilde artıyor.İnovasyon ve dijital dönüşümün önemli olduğu günümüzde değişmek lüks değil, seçenek de değil, değişmek zorundayız. Yoksa geri kalırız.Ajans olarak yeni fikir ve düşüncelere çok önem veriyoruz. İnovatif fikirlerle gelen ve bu konularda proje yazanlara destek veriyoruz. Bölgemizin değişen Dünya’ya ayak uydurabilmesi için paydaşlarımızla birlikte hareket ediyor, gece gündüz çalışıyoruz. Girişimcilik, Ar-Ge ve inovasyon konularında ulusal çapta ses getiren projeler hayata geçirdik. Şimdi bölgesel bazda bir mentor ve melek yatırımcı ağı kuruyoruz.Tabi bizim değişimi istememiz yetmiyor sizlerinde istemesi, bu konuda planlar yapması ve projeler üretmesi gerekiyor.Kalitenin öncüsü firmalarla işbirliği yaparak Bölgemizde kalite algısının oluşması ve iş akış süreçlerinde mükemmellik ve verimliliğin artırılması için çalışmalar yaptığı için Kal-Der başkanımıza ve ekibine buradan teşekkür etmek istiyorum.’’

Kal-Der Yönetim Kurulu Başkanı Buket Eminoğlu Pilavcı da konuşmasında inovasyon, dijital dönüşüm, etkin ve verimli çalışma modelleri konularına vurgu yaptı. Pilavcı Trakya Kalkınma Ajansı’na etkinliğin gerçekleşmesinde verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

Etkinlikte,sanayici, iş adamı, besteci, girişimci yazar, bloggerAlper Almelek“Karizmatik Liderlik/Karizmanın Formülü”, TMÖYK Başkanı Kaan Gürgenç “Kurumlarda Değişim Yönetimi”, LC Waikiki Yönetim Kurulu Üyesi Necip Özçer “Kurumsallaşma”,Yünsa Genel Müdürü Nuri Düzgören “Yönetimde Gerçek ve Gelecek”, Denge Kimya Teknik Genel Müdür Yardımcısı Refik Gülbahar “Yeni Nesil Liderlik”, Hema Endüstri İnsan Kaynakları Müdürü Onur Gülsoy “İnsan Kaynaklarında Değişim Yönetimi” konularında sunum yaptı.

FOTOĞRAFLAR

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak EtkinlikKal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak EtkinlikKal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak EtkinlikKal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...