Trakyaka’dan Kırklareli’de Proje Hazırlama Eğitimi

Trakyaka’dan Kırklareli’de Proje Hazırlama Eğitimi
Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli’de proje hazırlama eğitimi verdi

Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli’de proje hazırlama eğitimi verdi. Ajansın hazırlıklarını sürdürdüğü hibe programları öncesinde proje hazırlamaya yönelik verdiği eğitimlerin Kırklareli ayağı 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde gerçekleştirildi.

Kamu kurumları, özel sektör ve sivil toplum örgütlerinin kurumsal kapasitelerinin artırılmasına yönelik olarak Trakya Kalkınma Ajansı tarafından verilen proje hazırlama eğitimlerinin Kırklareli’deki bölümü tamamlandı. İki ayrı katılımcı grubuna birer gün süreyle verilen eğitimler 30 Eylül Perşembe ve 1 Ekim Cuma günü Kırklareli Ticaret Borsası’nda gerçekleşti.

Kısa bir süre önce faaliyete geçen Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi’nde görevli uzman personel Ayşem Batur ve Semiha Ahmet tarafından verilen proje hazırlama eğitimlerine ilgi büyük oldu. Eğitimlerin ilk gününe kamu, özel sektör ve sivil toplum temsilcilerinden oluşan 17 kişilik bir grup katılırken ikinci günkü eğitime yine farklı kesimlerden 21 isim iştirak etti. Trakya Kalkınma Ajansı’nın tanıtımı ve genel proje döngüsü yönetimi ile başlayan eğitimler mali destek başvuru formu ve ilgili belgelerin doldurulması konularıyla tamamlandı. Benzer eğitimlerin ileriki dönemlerde de sürmesi planlanıyor.

FOTOĞRAFLAR

Trakyaka’dan Kırklareli’de Proje Hazırlama Eğitimi Trakyaka’dan Kırklareli’de Proje Hazırlama Eğitimi
  Yükleniyor...