Trakyaka’dan Kırklareli’de Proje Hazırlama Eğitimi

Trakyaka’dan Kırklareli’de Proje Hazırlama Eğitimi
Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli’de proje hazırlama eğitimi verdi

Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli’de proje hazırlama eğitimi verdi. Ajansın hazırlıklarını sürdürdüğü hibe programları öncesinde proje hazırlamaya yönelik verdiği eğitimlerin Kırklareli ayağı 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde gerçekleştirildi.

Kamu kurumları, özel sektör ve sivil toplum örgütlerinin kurumsal kapasitelerinin artırılmasına yönelik olarak Trakya Kalkınma Ajansı tarafından verilen proje hazırlama eğitimlerinin Kırklareli’deki bölümü tamamlandı. İki ayrı katılımcı grubuna birer gün süreyle verilen eğitimler 30 Eylül Perşembe ve 1 Ekim Cuma günü Kırklareli Ticaret Borsası’nda gerçekleşti.

Kısa bir süre önce faaliyete geçen Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi’nde görevli uzman personel Ayşem Batur ve Semiha Ahmet tarafından verilen proje hazırlama eğitimlerine ilgi büyük oldu. Eğitimlerin ilk gününe kamu, özel sektör ve sivil toplum temsilcilerinden oluşan 17 kişilik bir grup katılırken ikinci günkü eğitime yine farklı kesimlerden 21 isim iştirak etti. Trakya Kalkınma Ajansı’nın tanıtımı ve genel proje döngüsü yönetimi ile başlayan eğitimler mali destek başvuru formu ve ilgili belgelerin doldurulması konularıyla tamamlandı. Benzer eğitimlerin ileriki dönemlerde de sürmesi planlanıyor.

FOTOĞRAFLAR

Trakyaka’dan Kırklareli’de Proje Hazırlama Eğitimi Trakyaka’dan Kırklareli’de Proje Hazırlama Eğitimi

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...