Proje Hazırlama Eğitimleri Tamamlandı

Proje Hazırlama Eğitimleri Tamamlandı
Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, ilk mali destek programlarının teklif çağrısı öncesinde verdiği proje hazırlama eğitimlerini tamamladı.

Trakya Kalkınma Ajansı, ilk mali destek programlarının teklif çağrısı öncesinde verdiği proje hazırlama eğitimlerini tamamladı. 30 Eylül-07 Ekim tarihleri arasında Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ il merkezleri ile Keşan, Uzunköprü, Lüleburgaz, Çerkezköy, Çorlu ve Malkara ilçelerinde düzenlenen eğitimlere 335 kişilik katılım gerçekleşti.

Kamu kurumları, özel sektör ve sivil toplum örgütlerinin kurumsal kapasitesinin artırılmasına yönelik olarak Trakya Kalkınma Ajansı tarafından verilen proje eğitimlerine ilgi büyük oldu. Ajans uzman personeli tarafından verilen eğitimlere dokuz merkezde toplam 335 kişi katıldı. Birer günlük eğitimlerin içeriği proje döngüsü yönetimi ve mali destek başvuru formu ve ilgili belgelerin doldurulması konularından oluştu. Söz konusu eğitimlerin önümüzdeki dönemde de sürdürülmesi planlanıyor.  


FOTOĞRAFLAR

Proje Hazırlama Eğitimleri Tamamlandı

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...