Proje Hazırlama Eğitimleri Tamamlandı

Proje Hazırlama Eğitimleri Tamamlandı
Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, ilk mali destek programlarının teklif çağrısı öncesinde verdiği proje hazırlama eğitimlerini tamamladı.

Trakya Kalkınma Ajansı, ilk mali destek programlarının teklif çağrısı öncesinde verdiği proje hazırlama eğitimlerini tamamladı. 30 Eylül-07 Ekim tarihleri arasında Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ il merkezleri ile Keşan, Uzunköprü, Lüleburgaz, Çerkezköy, Çorlu ve Malkara ilçelerinde düzenlenen eğitimlere 335 kişilik katılım gerçekleşti.

Kamu kurumları, özel sektör ve sivil toplum örgütlerinin kurumsal kapasitesinin artırılmasına yönelik olarak Trakya Kalkınma Ajansı tarafından verilen proje eğitimlerine ilgi büyük oldu. Ajans uzman personeli tarafından verilen eğitimlere dokuz merkezde toplam 335 kişi katıldı. Birer günlük eğitimlerin içeriği proje döngüsü yönetimi ve mali destek başvuru formu ve ilgili belgelerin doldurulması konularından oluştu. Söz konusu eğitimlerin önümüzdeki dönemde de sürdürülmesi planlanıyor.  


FOTOĞRAFLAR

Proje Hazırlama Eğitimleri Tamamlandı

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...