Trakyaka Edirne Bilgilendirme Toplantısı

Trakyaka Edirne Bilgilendirme Toplantısı
Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, mali destek programları ile ilgili olarak Edirne´de bir bilgilendirme toplantısı düzenledi

Trakya Kalkınma Ajansı, mali destek programları ile ilgili olarak 27 Ekim 2010 tarihinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda bir bilgilendirme toplantısı düzenledi. Saat 14:00’teki toplantıya Edirne’deki kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri ve özel sektör temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün toplantının açılışında yaptığı konuşmada mali destek programlarının oluşturdukları Bölge Planı doğrultusundaki stratejik amaçlar ve öncelikler çerçevesinde uygulanacak ilk programlar odlunu ifade etti. Üstün, Trakya Kalkınma Ajansı’nın yatırımcılara sadece bu programlar aracılığıyla değil, teknik destek ve diğer mali kaynaklara ulaşmada yol göstericilik göreviyle de yardımcı olacağını belirtti.

Edirne Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Sözer ise konuşmasında Trakya’da girişimcilik ruhunun canlandırılmasında Kalkınma Ajansının önemine dikkat çekerken bölgedeki tüm paydaşları gerekli hamleleri yapmaya çağırdı. Ajans uzman personeli Mehmet Karaman’ın destek programlarıyla ilgili sunumunun ardından bilgilendirme toplantısı soru ve cevap bölümüyle son buldu.

FOTOĞRAFLAR

Trakyaka Edirne Bilgilendirme Toplantısı

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...