Trakyaka Edirne Bilgilendirme Toplantısı

Trakyaka Edirne Bilgilendirme Toplantısı
Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, mali destek programları ile ilgili olarak Edirne´de bir bilgilendirme toplantısı düzenledi

Trakya Kalkınma Ajansı, mali destek programları ile ilgili olarak 27 Ekim 2010 tarihinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda bir bilgilendirme toplantısı düzenledi. Saat 14:00’teki toplantıya Edirne’deki kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri ve özel sektör temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün toplantının açılışında yaptığı konuşmada mali destek programlarının oluşturdukları Bölge Planı doğrultusundaki stratejik amaçlar ve öncelikler çerçevesinde uygulanacak ilk programlar odlunu ifade etti. Üstün, Trakya Kalkınma Ajansı’nın yatırımcılara sadece bu programlar aracılığıyla değil, teknik destek ve diğer mali kaynaklara ulaşmada yol göstericilik göreviyle de yardımcı olacağını belirtti.

Edirne Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Sözer ise konuşmasında Trakya’da girişimcilik ruhunun canlandırılmasında Kalkınma Ajansının önemine dikkat çekerken bölgedeki tüm paydaşları gerekli hamleleri yapmaya çağırdı. Ajans uzman personeli Mehmet Karaman’ın destek programlarıyla ilgili sunumunun ardından bilgilendirme toplantısı soru ve cevap bölümüyle son buldu.

FOTOĞRAFLAR

Trakyaka Edirne Bilgilendirme Toplantısı

DİĞER HABERLER

Trakya, On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantılarını Tamamladı15 Şubat 2018Ülkemizin gelecek beş yıl içinde ulaşmak istediği hedefleri ortaya koyacak olan On Birinci Kalkınma Planı (2019-2023) hazırlıkları kapsamında Trakya Kalkınma Ajansı önderliğinde Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da toplantılar yapıldı. Turizm Profesyonelleri EMITT’te Bir Araya Geldi29 Ocak 2018Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan, turizm sektörü temsilcilerini bir araya getiren EMITT 2018 Uluslararası Turizm Fuarı 25-28 Ocak 2018 tarihlerinde TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. EMITT’e, Hindistan, Endonezya, Filipinler, Rusya, Balkan Ülkeleri ve İtalya olmak üzere 108 ülkeden 4500 tur operatörü arasından seçilerek davet edilen 650’si katıldı. Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Edirne’de Toplandı18 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Ocak ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı.
  Yükleniyor...