Trakyaka Edirne Bilgilendirme Toplantısı

Trakyaka Edirne Bilgilendirme Toplantısı
Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, mali destek programları ile ilgili olarak Edirne´de bir bilgilendirme toplantısı düzenledi

Trakya Kalkınma Ajansı, mali destek programları ile ilgili olarak 27 Ekim 2010 tarihinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda bir bilgilendirme toplantısı düzenledi. Saat 14:00’teki toplantıya Edirne’deki kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri ve özel sektör temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün toplantının açılışında yaptığı konuşmada mali destek programlarının oluşturdukları Bölge Planı doğrultusundaki stratejik amaçlar ve öncelikler çerçevesinde uygulanacak ilk programlar odlunu ifade etti. Üstün, Trakya Kalkınma Ajansı’nın yatırımcılara sadece bu programlar aracılığıyla değil, teknik destek ve diğer mali kaynaklara ulaşmada yol göstericilik göreviyle de yardımcı olacağını belirtti.

Edirne Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Sözer ise konuşmasında Trakya’da girişimcilik ruhunun canlandırılmasında Kalkınma Ajansının önemine dikkat çekerken bölgedeki tüm paydaşları gerekli hamleleri yapmaya çağırdı. Ajans uzman personeli Mehmet Karaman’ın destek programlarıyla ilgili sunumunun ardından bilgilendirme toplantısı soru ve cevap bölümüyle son buldu.

FOTOĞRAFLAR

Trakyaka Edirne Bilgilendirme Toplantısı
  Yükleniyor...