Bağımsız Değerlendirici Başvuru Süresi Uzatıldı

Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı´nın bağımsız değerlendirici havuzuna girmek isteyenler için başvuru süresi 15 Aralık´a uzatıldı.

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen mali destek programları kapsamında başvurusu yapılacak olan projelerin mali ve teknik anlamda uygunluğunu değerlendirecek olan bağımsız değerlendiricilerin Ajansa başvuru süresi 15 Aralık´a dek uzatıldı. TR21(Edirne, Tekirdağ, Kırklareli) Trakya Bölgesinde 2010 ve 2011 yıllarında yürütülmesi planlanan mali destek programları için gelecek olan projelerin başvuru rehberlerinde belirtilecek esaslara göre teknik ve mali değerlendirmesini yapmak üzere  görevlendirilecek bağımsız değerlendiriciler için son başvuru tarihi 15 Aralık olarak belirlendi. 

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından bağımsız değerlendirici olarak görevlendirilmek isteyenler http://www.trakyaka.org.tr/default.asp?page=newsdetails&news_id=198 adresinden ulaşacakları ilan metnini inceledikten sonra aynı adreste yer alan başvuru formunu doldurarak badeg@trakyaka.org.tr adresine iletebilecekler. Başvuranlar arasından uygun nitelikleri taşıyanlar, bağımsız değerlendirici olarak seçilerek bir bağımsız değerlendirici havuzu oluşturulacak. Havuzda yer alan bağımsız değerlendiriciler, ilgili alandaki tecrübelerine göre Ajans tarafından seçilip görevlendirilecek ve mali destek programlarından yararlanmak için sunulan projelerin değerlendirmesini yapacaklar.

DİĞER HABERLER

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı23 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Kasım ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Tekirdağ’da gerçekleştirildi. Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor.
  Yükleniyor...