Kalkınma Kurulu Toplantısı 9 Aralık´ta

Kalkınma Kurulu Toplantısı 9 Aralık´ta
Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı 2010 Yılı İkinci Kalkınma Kurulu Kırklareli´de toplanıyor.

Trakya Kalkınma Ajansı, bölgesel gelişme hedefine yönelik olarak bölgedeki kamu kurum ve kuruluşları, özel kesim, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve yerel yönetimler arasında işbirliğini geliştirme amacını taşıyan Kalkınma Kurulu’nun 2010 yılındaki ikinci toplantısını 9 Aralık Perşembe günü Kırklareli’de düzenliyor.

Bölgedeki çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri temsilcilerinden oluşan Trakya Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu’nun üyeleri 9 Aralık 2010 Perşembe günü Kırklareli Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda bir araya gelecek. Ajansın faaliyetlerini görüşmek, değerlendirmek ve yönetim kuruluna tavsiyelerde bulunmak üzere toplanacak olan Kalkınma Kurulu, toplantı gündemi doğrultusunda 10.00-17.30 saatleri arasında yoğun bir çalışma gerçekleştirecek.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayacak olan Kalkınma Kurulu Toplantısı, Kalkınma Kurulu Başkanı Özlem Yemişçi ve Kırklareli Valisi Muammer Muşmal’ın açılış konuşmalarıyla sürecek. Önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün,  2010 Yılı I.Dönem Faaliyet Raporu ve 2010 Yılı ikinci dönem çalışmaları ile hibe programı hakkında bir sunum gerçekleştirecek. Kurul üyelerinin görüşlerinin alınması ve Ajans uzmanlarının mali destek programları hakkında yapacakları sunumları takiben toplantı, proje fikirleri çalışması ile dilek ve temenniler bölümünün ardından sona erecek.

  Yükleniyor...