Kalkınma Kurulu Toplantısı 9 Aralık´ta

Kalkınma Kurulu Toplantısı 9 Aralık´ta
Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı 2010 Yılı İkinci Kalkınma Kurulu Kırklareli´de toplanıyor.

Trakya Kalkınma Ajansı, bölgesel gelişme hedefine yönelik olarak bölgedeki kamu kurum ve kuruluşları, özel kesim, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve yerel yönetimler arasında işbirliğini geliştirme amacını taşıyan Kalkınma Kurulu’nun 2010 yılındaki ikinci toplantısını 9 Aralık Perşembe günü Kırklareli’de düzenliyor.

Bölgedeki çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri temsilcilerinden oluşan Trakya Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu’nun üyeleri 9 Aralık 2010 Perşembe günü Kırklareli Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda bir araya gelecek. Ajansın faaliyetlerini görüşmek, değerlendirmek ve yönetim kuruluna tavsiyelerde bulunmak üzere toplanacak olan Kalkınma Kurulu, toplantı gündemi doğrultusunda 10.00-17.30 saatleri arasında yoğun bir çalışma gerçekleştirecek.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayacak olan Kalkınma Kurulu Toplantısı, Kalkınma Kurulu Başkanı Özlem Yemişçi ve Kırklareli Valisi Muammer Muşmal’ın açılış konuşmalarıyla sürecek. Önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün,  2010 Yılı I.Dönem Faaliyet Raporu ve 2010 Yılı ikinci dönem çalışmaları ile hibe programı hakkında bir sunum gerçekleştirecek. Kurul üyelerinin görüşlerinin alınması ve Ajans uzmanlarının mali destek programları hakkında yapacakları sunumları takiben toplantı, proje fikirleri çalışması ile dilek ve temenniler bölümünün ardından sona erecek.

DİĞER HABERLER

Mahmut Şahin :”Sera Projesi Tekirdağ Çiftçisine Yeni Ufuklar Açacak” 25 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2016 Mali Destek Programları kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan “Süleymanpaşa İlçesi Modern Serada Çiçekçilik Örnek Uygulama Alanı” projesinin açılışı yapıldı. Bir Fikrim Var Yarışması’nın Kazananları Ödüllerini Aldı16 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının finali Çorlu’da yapıldı ve ilk beşe giren isimler ödüllerini aldı. Yeni İşim Girişim ’in Kazananları Belli Oldu 7 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından başlatılan ‘’Yeni İşim Girişim Programı’’ 2018 finali Kırklareli Eski Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Yeni İşim Girişim ’de Finalistler Belli Oldu3 Mayıs 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından parlak iş fikirlerini Trakya ekonomisine kazandırmak üzere başlatılan “Yeni İşim Girişim 2018 Let’s Up Eğitimleri Ara Jürisi” yapıldı. Bölgedeki girişimcilere mentorluk desteği sağlayan ve finansman kaynakları ile buluşma fırsatları sunan programdan yararlanmak üzere iş fikirlerini sunan girişimci adayları kıyasıya yarıştı. TRAKYAKA Yönetimi Edirne’de Toplandı30 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Edirne Valiliği’nde gerçekleştirdi.
  Yükleniyor...