Tekirdağ PDY Eğitimleri

Tekirdağ PDY Eğitimleri
Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
Tekirdağ Merkez, Malkara ve Çorlu’da Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri düzenlendi.

Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 Yılı Mali Destek Programları çerçevesinde Tekirdağ Merkez, Malkara ve Çorlu’da Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri düzenledi. Kamu kurumları, özel kuruluşlar ve sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin katıldığı ikişer günlük eğitimler atölye çalışmaları şeklinde, uygulamalı olarak gerçekleşti.

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 1-2 Ekim tarihlerinde Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, 3-4 Ekim tarihlerinde Malkara Ticaret Borsası ve 5-6 Ekim tarihlerinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen proje hazırlama eğitimlerine bölge paydaşlarının ilgisi büyük oldu. Eğitimlere Ajansın mali desteklerinden yararlanmak üzere proje hazırlamak isteyen çeşitli kurum ve kuruluşları temsilen 90 kişi katıldı. Söz konusu eğitimlerle birlikte Ajansın ilk mali destek programları kapsamında hazırladığı eğitim programının Tekirdağ bölümü tamamlanmış oldu.

FOTOĞRAFLAR

Tekirdağ PDY Eğitimleri

DİĞER HABERLER

Trakya, On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantılarını Tamamladı15 Şubat 2018Ülkemizin gelecek beş yıl içinde ulaşmak istediği hedefleri ortaya koyacak olan On Birinci Kalkınma Planı (2019-2023) hazırlıkları kapsamında Trakya Kalkınma Ajansı önderliğinde Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da toplantılar yapıldı. Turizm Profesyonelleri EMITT’te Bir Araya Geldi29 Ocak 2018Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan, turizm sektörü temsilcilerini bir araya getiren EMITT 2018 Uluslararası Turizm Fuarı 25-28 Ocak 2018 tarihlerinde TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. EMITT’e, Hindistan, Endonezya, Filipinler, Rusya, Balkan Ülkeleri ve İtalya olmak üzere 108 ülkeden 4500 tur operatörü arasından seçilerek davet edilen 650’si katıldı. Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Edirne’de Toplandı18 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Ocak ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı.
  Yükleniyor...