Tekirdağ PDY Eğitimleri

Tekirdağ PDY Eğitimleri
Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
Tekirdağ Merkez, Malkara ve Çorlu’da Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri düzenlendi.

Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 Yılı Mali Destek Programları çerçevesinde Tekirdağ Merkez, Malkara ve Çorlu’da Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri düzenledi. Kamu kurumları, özel kuruluşlar ve sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin katıldığı ikişer günlük eğitimler atölye çalışmaları şeklinde, uygulamalı olarak gerçekleşti.

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 1-2 Ekim tarihlerinde Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, 3-4 Ekim tarihlerinde Malkara Ticaret Borsası ve 5-6 Ekim tarihlerinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen proje hazırlama eğitimlerine bölge paydaşlarının ilgisi büyük oldu. Eğitimlere Ajansın mali desteklerinden yararlanmak üzere proje hazırlamak isteyen çeşitli kurum ve kuruluşları temsilen 90 kişi katıldı. Söz konusu eğitimlerle birlikte Ajansın ilk mali destek programları kapsamında hazırladığı eğitim programının Tekirdağ bölümü tamamlanmış oldu.

FOTOĞRAFLAR

Tekirdağ PDY Eğitimleri

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...