TÜRKONFED Bölgesel Kalkınma Toplantısı

TÜRKONFED Bölgesel Kalkınma Toplantısı
Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
TÜRKONFED 23 Kasım Salı günü Edirne’de Bölgesel Kalkınma ve İş Dünyasının Rolü başlıklı bir toplantı gerçekleştirildi.

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) 23 Kasım Salı günü Edirne’de Bölgesel Kalkınma ve İş Dünyasının Rolü başlıklı bir toplantı gerçekleştirildi. Devlet Planlama Teşkilatı Gelişme ve Yapısal Uyum Genel Müdürü Nahit Bingöl ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün’ün panelist olarak katıldıkları toplantıda TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner de hazır bulundu.

Kalkınma Ajansları ile iş dünyası arasındaki işbirliğini güçlendirme amacıyla TÜRKONFED tarafından Edirne’de düzenlenen son toplantıya iş dünyasının temsilcileri büyük ilgi gösterdi. TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Celal Beysel’in açılış konuşmalarının ardından Kalkınma Ajansları ve İş Dünyasının Katılımı başlıklı panelle devam eden toplantı Trakya Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu’nun kuruluş protokolünün imzalanmasıyla sona erdi.   

FOTOĞRAFLAR

TÜRKONFED Bölgesel Kalkınma Toplantısı

DİĞER HABERLER

Trakya, On Birinci Kalkınma Planı Hazırlık Toplantılarını Tamamladı15 Şubat 2018Ülkemizin gelecek beş yıl içinde ulaşmak istediği hedefleri ortaya koyacak olan On Birinci Kalkınma Planı (2019-2023) hazırlıkları kapsamında Trakya Kalkınma Ajansı önderliğinde Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da toplantılar yapıldı. Turizm Profesyonelleri EMITT’te Bir Araya Geldi29 Ocak 2018Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan, turizm sektörü temsilcilerini bir araya getiren EMITT 2018 Uluslararası Turizm Fuarı 25-28 Ocak 2018 tarihlerinde TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. EMITT’e, Hindistan, Endonezya, Filipinler, Rusya, Balkan Ülkeleri ve İtalya olmak üzere 108 ülkeden 4500 tur operatörü arasından seçilerek davet edilen 650’si katıldı. Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Edirne’de Toplandı18 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Ocak ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı.
  Yükleniyor...