TÜRKONFED Bölgesel Kalkınma Toplantısı

TÜRKONFED Bölgesel Kalkınma Toplantısı
Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
TÜRKONFED 23 Kasım Salı günü Edirne’de Bölgesel Kalkınma ve İş Dünyasının Rolü başlıklı bir toplantı gerçekleştirildi.

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) 23 Kasım Salı günü Edirne’de Bölgesel Kalkınma ve İş Dünyasının Rolü başlıklı bir toplantı gerçekleştirildi. Devlet Planlama Teşkilatı Gelişme ve Yapısal Uyum Genel Müdürü Nahit Bingöl ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Gökay Üstün’ün panelist olarak katıldıkları toplantıda TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner de hazır bulundu.

Kalkınma Ajansları ile iş dünyası arasındaki işbirliğini güçlendirme amacıyla TÜRKONFED tarafından Edirne’de düzenlenen son toplantıya iş dünyasının temsilcileri büyük ilgi gösterdi. TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Celal Beysel’in açılış konuşmalarının ardından Kalkınma Ajansları ve İş Dünyasının Katılımı başlıklı panelle devam eden toplantı Trakya Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu’nun kuruluş protokolünün imzalanmasıyla sona erdi.   

FOTOĞRAFLAR

TÜRKONFED Bölgesel Kalkınma Toplantısı

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...