Edirne PDY Eğitimi

Edirne PDY Eğitimi
Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı 13-14 Aralık 2010 tarihlerinde Edirne´de proje döngüsü yönetimi eğitimi düzenledi.

Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 yılı mali destek programları kapsamında düzenlediği proje hazırlama eğitimlerinin Edirne’deki son ayağını 13-14 Aralık 2010 tarihlerinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirdi.  İki gün süresince 9.30-17.00 saatleri arasında düzenlenen eğitimlerden 45 kişi yararlandı.

18 Ekim itibariyle 2010 Yılı Mali Destek Programları için proje teklif çağrısına çıkan Trakya Kalkınma Ajansı, 31 Aralık’ta sona erecek olan başvurular öncesinde bölge çapında gerçekleştirdiği eğitimlerinin Edirne ayağını tamamladı. Trakya Kalkınma Ajansı Edirne Yatırım Destek Ofisi Uzmanları Işık Ocaklı ve Murat Karabacak tarafından verilen eğitime çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ilgi gösterdi. 

DİĞER HABERLER

Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı.
  Yükleniyor...