Tekirdağ Proje Hazırlama Eğitimleri

Tekirdağ Proje Hazırlama Eğitimleri
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
2010 Yılı Mali Destek Programları kapsamında Tekirdağ’da düzenlenen son proje hazırlama eğitimleri 13-14 Aralık tarihlerinde gerçekleştirildi.

2010 Yılı Mali Destek Programları kapsamında Tekirdağ’da düzenlenen son proje hazırlama eğitimleri 13-14 Aralık tarihlerinde gerçekleştirildi. Tekirdağ merkez ve Çerkezköy’de düzenlenen eğitimlere kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri ve özel sektörden 250 kişi katıldı.

13 Aralık Pazartesi ve 14 Aralık Salı günü saat 09:30-17:00 saatleri arasında düzenlenen eğitimlere Çerkezköy ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odaları ile Tekirdağ İl Özel İdaresi ev sahipliği yaptı. 125 kişinin katılım gösterdiği Çerkezköy’deki eğitimler Ajans uzmanları Burcu Yavaş ve İsmail Tutlupınar, 65 kişinin iştirak ettiği Tekirdağ TSO’daki eğitimler uzman personel Necmi Gündüz ve Onur Donat, 60 katılımcının hazır bulunduğu Tekirdağ İl Özel İdaresi’ndeki eğitimler ise yine Trakyaka uzman personeli Aykut Demir ve Berkay Habiboğlu tarafından verildi. Söz konusu eğitimlerle birlikte Tekirdağ’da düzenlenen proje döngüsü yönetimi eğitimlerinin 2010 yılındaki son ayağı tamamlanmış oldu.

FOTOĞRAFLAR

Tekirdağ Proje Hazırlama Eğitimleri
  Yükleniyor...