Tekirdağ Proje Hazırlama Eğitimleri

Tekirdağ Proje Hazırlama Eğitimleri
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
2010 Yılı Mali Destek Programları kapsamında Tekirdağ’da düzenlenen son proje hazırlama eğitimleri 13-14 Aralık tarihlerinde gerçekleştirildi.

2010 Yılı Mali Destek Programları kapsamında Tekirdağ’da düzenlenen son proje hazırlama eğitimleri 13-14 Aralık tarihlerinde gerçekleştirildi. Tekirdağ merkez ve Çerkezköy’de düzenlenen eğitimlere kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri ve özel sektörden 250 kişi katıldı.

13 Aralık Pazartesi ve 14 Aralık Salı günü saat 09:30-17:00 saatleri arasında düzenlenen eğitimlere Çerkezköy ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odaları ile Tekirdağ İl Özel İdaresi ev sahipliği yaptı. 125 kişinin katılım gösterdiği Çerkezköy’deki eğitimler Ajans uzmanları Burcu Yavaş ve İsmail Tutlupınar, 65 kişinin iştirak ettiği Tekirdağ TSO’daki eğitimler uzman personel Necmi Gündüz ve Onur Donat, 60 katılımcının hazır bulunduğu Tekirdağ İl Özel İdaresi’ndeki eğitimler ise yine Trakyaka uzman personeli Aykut Demir ve Berkay Habiboğlu tarafından verildi. Söz konusu eğitimlerle birlikte Tekirdağ’da düzenlenen proje döngüsü yönetimi eğitimlerinin 2010 yılındaki son ayağı tamamlanmış oldu.

FOTOĞRAFLAR

Tekirdağ Proje Hazırlama Eğitimleri

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...