Tekirdağ Proje Hazırlama Eğitimleri

Tekirdağ Proje Hazırlama Eğitimleri
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
2010 Yılı Mali Destek Programları kapsamında Tekirdağ’da düzenlenen son proje hazırlama eğitimleri 13-14 Aralık tarihlerinde gerçekleştirildi.

2010 Yılı Mali Destek Programları kapsamında Tekirdağ’da düzenlenen son proje hazırlama eğitimleri 13-14 Aralık tarihlerinde gerçekleştirildi. Tekirdağ merkez ve Çerkezköy’de düzenlenen eğitimlere kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri ve özel sektörden 250 kişi katıldı.

13 Aralık Pazartesi ve 14 Aralık Salı günü saat 09:30-17:00 saatleri arasında düzenlenen eğitimlere Çerkezköy ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odaları ile Tekirdağ İl Özel İdaresi ev sahipliği yaptı. 125 kişinin katılım gösterdiği Çerkezköy’deki eğitimler Ajans uzmanları Burcu Yavaş ve İsmail Tutlupınar, 65 kişinin iştirak ettiği Tekirdağ TSO’daki eğitimler uzman personel Necmi Gündüz ve Onur Donat, 60 katılımcının hazır bulunduğu Tekirdağ İl Özel İdaresi’ndeki eğitimler ise yine Trakyaka uzman personeli Aykut Demir ve Berkay Habiboğlu tarafından verildi. Söz konusu eğitimlerle birlikte Tekirdağ’da düzenlenen proje döngüsü yönetimi eğitimlerinin 2010 yılındaki son ayağı tamamlanmış oldu.

FOTOĞRAFLAR

Tekirdağ Proje Hazırlama Eğitimleri

DİĞER HABERLER

Trakya’ya Yeni Bir Kültür Rotası: “Mimar Sinan’ın İzinde Bir Payitahttan Diğerine Yolculuk”13 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve TURİNG işbirliği ile hayata geçirilen ve Trakya Bölgesi’ndeki Mimar Sinan eserleri üzerinde hazırlanan turizm rotasının tanıtımı Edirne’de yapıldı. Trakya Hestourex Fuarı’nda Yerini Aldı8 Nisan 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürlükleri, üniversite ve özel hastaneler ile birlikte Antalya’da 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 2’nci Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre Fuarı Hestourex’te yerini aldı. On Birinci Kalkınma Planı Marmara Bölgesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi31 Mart 2018On Birinci Kalkınma Planı Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında yedi coğrafi bölgede düzenlenen toplantıların üçüncüsü Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı CüneydDüzyol başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi. TRAKYAKA Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı29 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı, Mart ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Tekirdağ’da Ajans hizmet binasında gerçekleştirdi. 2018 Yılı Mali Destek Programları Proje Başvuruları Sona Erdi22 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen proje teklif çağrısı 9 Mart 2018 tarihinde KAYS (Kalkınma Ajanları Yönetim Sistemi) üzerinden sona erdi. Proje başvurularına ait evraklar 16 Mart 2018 Cuma günü saat 18:00’a dek Trakya Kalkınma Ajansı’na teslim edildi.
  Yükleniyor...