Proje Hazırlama Eğitimleri Kırklareli´de Tamamlandı

Proje Hazırlama Eğitimleri Kırklareli´de Tamamlandı
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 yılı mali destek programı çerçevesindeki proje hazırlama eğitimlerini Kırklareli´de tamamladı.

Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 yılı mali destek programı çerçevesindeki proje hazırlama eğitimlerini Kırklareli’de tamamladı. Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Semiha Ahmet ve Edirne Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Işık Ocaklı tarafından 15-16 Aralık 2010 tarihlerinde  Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi’ne  çeşitli kamu kurumu ve kuruluşları ile özel sektör ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.

İki gün boyunca 9:30-17:00 saatleri arasında gerçekleşen eğitimlerden 81 kişi yararlandı. Teorik eğitimden sonra kurum profillerine ve  taleplerine göre beş gruba ayrılan katılımcılar eğitimdeki uygulamalı çalışmaları ekip olarak gerçekleştirdiler. Kırklareli’de gerçekleşen eğitim sırasında beş ayrı grupta beş ayrı proje fikri ve pratik çalışma (sorun analizi, hedef analizi, strateji analizi, mantıksal çerçeve) üretildi. Proje hazırlama eğitimlerine daha sonraki mali destek programları çerçevesinde de devam edilecek. 

FOTOĞRAFLAR

Proje Hazırlama Eğitimleri Kırklareli´de Tamamlandı
  Yükleniyor...