Proje Hazırlama Eğitimleri Kırklareli´de Tamamlandı

Proje Hazırlama Eğitimleri Kırklareli´de Tamamlandı
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 yılı mali destek programı çerçevesindeki proje hazırlama eğitimlerini Kırklareli´de tamamladı.

Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 yılı mali destek programı çerçevesindeki proje hazırlama eğitimlerini Kırklareli’de tamamladı. Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Semiha Ahmet ve Edirne Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Işık Ocaklı tarafından 15-16 Aralık 2010 tarihlerinde  Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi’ne  çeşitli kamu kurumu ve kuruluşları ile özel sektör ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.

İki gün boyunca 9:30-17:00 saatleri arasında gerçekleşen eğitimlerden 81 kişi yararlandı. Teorik eğitimden sonra kurum profillerine ve  taleplerine göre beş gruba ayrılan katılımcılar eğitimdeki uygulamalı çalışmaları ekip olarak gerçekleştirdiler. Kırklareli’de gerçekleşen eğitim sırasında beş ayrı grupta beş ayrı proje fikri ve pratik çalışma (sorun analizi, hedef analizi, strateji analizi, mantıksal çerçeve) üretildi. Proje hazırlama eğitimlerine daha sonraki mali destek programları çerçevesinde de devam edilecek. 

FOTOĞRAFLAR

Proje Hazırlama Eğitimleri Kırklareli´de Tamamlandı

DİĞER HABERLER

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı23 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Kasım ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Tekirdağ’da gerçekleştirildi. Fevzi Çakmak Caddesi’nin Yeniden Düzenlenmesine TRAKYAKA’dan Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın hazırladığı ‘’Şehrin Yüzündeki Tarihindeki Çizgiler- Fevzi Çakmak Caddesi Kentsel Tasarım Hamlesi’’ isimli projenin kapanış toplantısı yapıldı. Trakya’da İlk Kez Düzenlenen Oryantiring Yarışı’na TRAKYAKA’dan Büyük Destek21 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından düzenlenen 2.Kademe Şehit Dilay&Cem Kerman Oryantiring Yarışması Kırklareli ili Üsküp Belediyesi’ne bağlı Çukurpınar Köyü’nde 18-19 Kasım tarihlerinde yapıldı. Seyahat ve Turizm Sektörü Temsilcileri Uzakrota Travel Summit’te Bir Araya Geldi21 Kasım 2017Türkiye´nin en etkili seyahat zirvelerinden Uzakrota Travel Summit, bu yıl 5 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 7 bölümde 1500’e yakın sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşti. Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor.
  Yükleniyor...