Proje Teslimleri İçin İki Haftalık Ek Süre

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 Yılı Mali Destek Programlarının proje teslim süresini 14 Ocak Cuma gününe dek uzattı.

Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 Yılı Mali Destek Programlarının proje teslim süresini 14 Ocak Cuma gününe dek uzattı. Bu uzatmayla birlikte 18 Ekim 2010 tarihinde çıkılan proje teklif çağrısı 14 Ocak 2011’de sona ermiş olacak.

Yerel yönetimlerin Kalkınma Ajanslarının mali destek programlarından yararlanabilmeleri için vergi borçlarının olmadığını belgeleme zorunluluklarının kalkmasının ardından Trakya Kalkınma Ajansı’ndan mahalli idareler için bir iyi haber daha geldi. Ajans, 2010 Yılı Mali Destek Programları için son başvuru tarihini 14 Ocak 2011 olarak değiştirerek başta belediyeler olmak üzere destekler için proje sunmak isteyen tüm kurum ve kuruluşlara önemli bir ek süre tanımış oldu.

KOBİ’lerin, kamu kurumlarının ve sivil toplum örgütlerinin üreteceği projeler arasından başarılı bulunanlara 13,5 milyon liralık destek sağlayacak olan Trakya Kalkınma Ajansı, proje teslim süresini uzatarak nitelikli başvuru sayısını da artırmayı amaçlıyor. Ajansın ‘Küçük Ölçekli Altyapı’ ve ‘Rekabet Gücünün Arttırılması’ başlıklı mali destek programlarından yararlanmak isteyen proje sahiplerinin en geç 14 Ocak Cuma günü saat 17.00’ye kadar projelerini Trakya Kalkınma Ajansı’na iletmeleri gerekiyor.

 

DİĞER HABERLER

Kal-Der ve TrakyaKa’dan Çorlu’da Ortak Etkinlik16 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı ve Kal-Der işbirliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘’Değişime Kulak Ver’’ etkinliği gerçekleştirildi. Trakyalı Süt ve Süt Ürünleri Üreticileri Markalaşmada Kararlı!12 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Trakya Bölgesi süt ve süt ürünleri üreticilerinin rekabet gücünün arttırılması çalışmaları kapsamında Trakya peynirinin markalaşması ve yeni iş modeli oluşturulması üzerine Trakyalı süt ve süt ürünleri imalatçıları ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde toplantılar gerçekleştirildi. Trakya Tanıtım Günleri Hazırlık Toplantılarının Sonuncusu Edirne’de Yapıldı9 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da, 9 Mart’ta Edirne’de yapıldı. Güneş Uzunköprü’de Enerjiye Dönüşüyor9 Mart 2018Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Güneş Uzunköprü´de Enerjiye Dönüşüyor” adlı proje kapsamında yapılan güneş enerjisi santralinin açılışı yapıldı. Trakya Bölgesi, Ankara’da Tanıtım Atağına Kalkıyor 2 Mart 2018Nisan ayında Ankara’da yapılacak olan “1. Trakya Tanıtım Günleri” hazırlıkları son hızla devam ediyor. İlk hazırlık toplantısı, 2 Mart Cuma günü Kırklareli ve Tekirdağ’da yapıldı.
  Yükleniyor...