Proje Teslimleri İçin İki Haftalık Ek Süre

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 Yılı Mali Destek Programlarının proje teslim süresini 14 Ocak Cuma gününe dek uzattı.

Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 Yılı Mali Destek Programlarının proje teslim süresini 14 Ocak Cuma gününe dek uzattı. Bu uzatmayla birlikte 18 Ekim 2010 tarihinde çıkılan proje teklif çağrısı 14 Ocak 2011’de sona ermiş olacak.

Yerel yönetimlerin Kalkınma Ajanslarının mali destek programlarından yararlanabilmeleri için vergi borçlarının olmadığını belgeleme zorunluluklarının kalkmasının ardından Trakya Kalkınma Ajansı’ndan mahalli idareler için bir iyi haber daha geldi. Ajans, 2010 Yılı Mali Destek Programları için son başvuru tarihini 14 Ocak 2011 olarak değiştirerek başta belediyeler olmak üzere destekler için proje sunmak isteyen tüm kurum ve kuruluşlara önemli bir ek süre tanımış oldu.

KOBİ’lerin, kamu kurumlarının ve sivil toplum örgütlerinin üreteceği projeler arasından başarılı bulunanlara 13,5 milyon liralık destek sağlayacak olan Trakya Kalkınma Ajansı, proje teslim süresini uzatarak nitelikli başvuru sayısını da artırmayı amaçlıyor. Ajansın ‘Küçük Ölçekli Altyapı’ ve ‘Rekabet Gücünün Arttırılması’ başlıklı mali destek programlarından yararlanmak isteyen proje sahiplerinin en geç 14 Ocak Cuma günü saat 17.00’ye kadar projelerini Trakya Kalkınma Ajansı’na iletmeleri gerekiyor.

 

DİĞER HABERLER

Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi Kırklareli’de Başladı16 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi organizasyonuyla düzenlenen “Fotovoltaik Sistem Kurulumu Eğitimi” Kırklareli’de başladı. Trakya E-Ticaret ve Dijital Pazarlamaya Hazır12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de katıldığı ve Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından organize edilen “Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı” Keşan’da yapıldı. Bir Fikrim Var Proje Yarışması Başlıyor12 Ocak 2018Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşecek olan ‘’Bir Fikrim Var’’ proje yarışmasının tanıtım toplantısı Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı. Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da Yapıldı28 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı ve Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Derneği (TÜDEP) işbirliğinde düzenlenen ve iki gün süren Trakya 2.Savunma ve Havacılık Yerlileştirme Zirvesi Tekirdağ’da sona erdi. TRAKYAKA 2018 Mali Destek Programlarını İlan Etti27 Aralık 2017Trakya Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı yayınlandı. İki başlık halinde ilan edilen programlar için 11.01.2018 tarihinden itibaren başvuru kabulüne başlanacağı açıklandı. Ajans tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili proje başvuruları 23 Şubat 2018 saat 23.00’e kadar KAYS üzerinden (KAYS: Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi), ıslak imzalı taahhütnameler ise elden veya posta/kargo yoluyla 02 Mart 2018 Cuma günü saat 18.00’e dek kabul edilecek.
  Yükleniyor...