Proje Teslimleri İçin İki Haftalık Ek Süre

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2010 | Toplam Okunma:
Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 Yılı Mali Destek Programlarının proje teslim süresini 14 Ocak Cuma gününe dek uzattı.

Trakya Kalkınma Ajansı, 2010 Yılı Mali Destek Programlarının proje teslim süresini 14 Ocak Cuma gününe dek uzattı. Bu uzatmayla birlikte 18 Ekim 2010 tarihinde çıkılan proje teklif çağrısı 14 Ocak 2011’de sona ermiş olacak.

Yerel yönetimlerin Kalkınma Ajanslarının mali destek programlarından yararlanabilmeleri için vergi borçlarının olmadığını belgeleme zorunluluklarının kalkmasının ardından Trakya Kalkınma Ajansı’ndan mahalli idareler için bir iyi haber daha geldi. Ajans, 2010 Yılı Mali Destek Programları için son başvuru tarihini 14 Ocak 2011 olarak değiştirerek başta belediyeler olmak üzere destekler için proje sunmak isteyen tüm kurum ve kuruluşlara önemli bir ek süre tanımış oldu.

KOBİ’lerin, kamu kurumlarının ve sivil toplum örgütlerinin üreteceği projeler arasından başarılı bulunanlara 13,5 milyon liralık destek sağlayacak olan Trakya Kalkınma Ajansı, proje teslim süresini uzatarak nitelikli başvuru sayısını da artırmayı amaçlıyor. Ajansın ‘Küçük Ölçekli Altyapı’ ve ‘Rekabet Gücünün Arttırılması’ başlıklı mali destek programlarından yararlanmak isteyen proje sahiplerinin en geç 14 Ocak Cuma günü saat 17.00’ye kadar projelerini Trakya Kalkınma Ajansı’na iletmeleri gerekiyor.

 

DİĞER HABERLER

Genel Sekreter Şahin: “Mimar Sinan’ın İzinde Trakya’yı Keşfetmenin Tam Zamanı”10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı “Mimar Sinan’ın İzinde: Trakya” rotası çalışmaları kapsamında Uzakdoğu pazarına yönelik olarak 2016 yılında başladığı, bölgede alternatif turizm destinasyonu oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Tekirdağ Ekonomisi Yuvarlak Masa Toplantısında Ele Alındı10 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve Tekirdağ ekonomisi ve sorunlarının ele alındığı yuvarlak masa toplantısında tarım ve tarıma dayalı sanayi ön plana çıktı. TrakyaKariyer Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı İle Sona Erdi9 Kasım 2017Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve faydalanıcısının Trakya Kalkınma Ajansı olduğu ‘TrakyaKAriyer Projesi’ Kamuoyu Bilgilendirme ToplantısıTrakya Üniversitesi’nde gerçekleşti. Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli’nde Yapıldı9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın katılımcı olarak yer aldığı Trakya Devlet Destekleri Zirvesi Kırklareli İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tekirdağ’ın İlk Güneş Enerji Santrali TRAKYAKA Desteğiyle Kuruldu9 Kasım 2017Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında destek alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘’TESKİ ve Güneş El Ele Enerjide Verimliliğe’’ projesi kapsamında Muratlı ilçesi Aşağısevindik mahallesine kurulan güneş enerjisi santralinin açılışı törenle yapıldı.
  Yükleniyor...